21:01
TV5MONDETendance Xxi
21:01
Brazzers TVGinger Teens Get Railed: Sent from my iBone
21:03
Deutsche WelleFocus on Europe - Spotlight on People
21:03
TRACE UrbanHit Us
21:05
Animal PlanetPovestea micului ghepard
(f. doc.)
21:05
AXNMinţi criminale: Comportament suspect
(sua, 2011, s. poliţist, sezonul 1, episodul 12)
21:05
NickelodeoniCarly
(sua, 2007, s. tv)
21:05
Baby TVGo Eco
21:05
Duck TVDemonstraţiile lui Albert
(anim.)
21:05
Discovery WorldCele mai tari maşini blindate
(sua, 2012, f. doc.)
21:05
ARTECannes - L'instant d'avant
21:05
PV TVNo information
21:05
Top Shop TVDelimano 5 ani VIP HV
21:05
Viasat NatureTriunghiul coralilor
(2013, ser., sezonul 1, episodul 1)
21:05
TV CityScena
21:05
Animal Planet HDPovestea micului ghepard
(f. doc.)
21:08
Baby TVFirst Baby Songs
21:09
ShortsTVRemora
(sua, 2014, srt.metr.)
21:10
Sport.roFight Night: ''BanKOuri cu olteni''
Exploziv
21:10
Mezzo TVInterMezzo
21:10
Viasat ExploreJacked!
(can., 2014, s. doc., sezonul 1, episodul 6)
21:10
Fine LivingNunţi de lux
Mollie and Jason
(sua, 2006, s. reality show)
21:10
M6Scenes De Menages
21:10
EuroNewsEconomia
21:10
Baby TVVegibugs
21:10
KBS WorldMusic Bank
21:10
JimJamAngelina Balerina
(engl., 2001, s. anim.)
21:10
ARTE28 minutes
21:10
Investigation DiscoveryCăsnicii cu vieţi duble
(s. doc., sezonul 3, episodul 9)
21:10
Top Shop TVDormeo iMemory Silver
21:10
TV CityBookarest
21:10
BBC EarthMisiune periculoasă de la un pol la altul
Yellowstone
21:10
Sport.ro HDFight Night: ''BanKOuri cu olteni''
Exploziv
21:10
AXN SpinRegele tocilarilor
(sua-engl., 2013, s. reality show, sezonul 1, episodul 1)
21:11
Duck TVTur în China
(anim.)
21:14
Duck TVIndia
(s. d. anim.)
21:15
TELE 7abcScooby-Doo, unde eşti tu?
(sua, 1969, s. anim.)
21:15
Naţional TVConspiraţia iataganelor
(tur., 2012, s. dr., episodul 2)
21:15
Discovery ScienceCum se fabrică diverse lucruri?
(s. doc., sezonul 7, episodul 13)
21:15
AXN BlackLegenda căutătorului
(sua, 2008, s. de acţ., sezonul 2, episodul 17)
21:15
BoomerangScooby-Doo, unde eşti tu?
(sua, 1969, s. anim.)
21:15
Digi 24 TimişoaraÎn timpul liber
21:15
RTLLet's Dance
21:15
PRO 7Der Staatsfeind Nr. 1
21:15
EuroNewsHeadlines
21:15
Baby TVDream with Kim
21:15
RTL Klub HUÉjjel-nappal Budapest
Feliratozva az RTL Klub TXT 888. oldalán.
21:15
France 24Rappel Des Titres
21:15
France 24_ENHeadlines
21:15
Sat 1Meine erfundene Frau
21:15
TV2 HUKuzey Güney - Tűz és víz
Feliratozva a TV2 Text 888. oldalán.
21:15
Discovery HD ShowcaseBăieţi buni la maşini
Eye Candy
(sua, 2011, s. reality show)
21:15
France 5Entrée libre
21:15
Pink FilmTRI KARTE ZA HOLIVUD (16)
21:15
TV CityCity Music
21:15
MegamaxSuper 4
(fra., 2014, s. anim., sezonul 1, episodul 26)
21:15
RTL 2The Quest - Die Serie
21:16
France 24Economie
21:16
France 24_ENBusiness
21:17
EuroNewsInterview
21:17
Duck TVPuffy şi Tubby
(anim.)
21:18
Baby TVThe amazing world
21:18
ShortsTVThe Loot
(it., 2013, srt.metr.)
21:20
TVR 1O dată-n viaţă
(divertisment)
21:20
TVR InternaţionalO dată-n viaţă
(divertisment)
21:20
Disney ChannelRiley şi restul lumii
(sua, 2014, s. com.)
21:20
Digi 24 TimişoaraEvenimente la zi
21:20
TVEAquí la Tierra
Jacob Petrus ofrece una original mirada sobre el territorio y sus habitantes a través de la meteorología.
21:20
Duck TVLumea piticilor
(anim.)
21:20
Russia 24Vesti. Ekonomika
21:20
Top Shop TVWalkmaxx balerini+adaptive Vox Populis
21:20
TV CityCity Show
21:21
France 24Sports
21:21
France 24_ENSports
21:22
EuroNewsSport
21:23
Duck TVIndi
(s. d. anim.)
21:25
Chasse & PecheBenny, un chasseur presque parfait !
21:25
m1 HUIdőjárás-jelentés
Feliratozva a Teletext 111. oldalán.
21:25
JimJamPingu
(elv.-sud cor., 1986, s. anim.)
21:25
TV CityCity Zoom
21:25
Disney Junior"Desene animate cu maşini"
21:27
Baby TVGoodnight Teddy bear
21:27
Duck TVMonica şi Rudy
(s. d. anim.)
21:28
Brazzers TVFuck Me Alfresco: Naked Picnic In Paris
21:28
EuroNewsWeather
21:28
France 24Meteo
21:28
France 24_ENWeather
21:28
Top Shop TVDormeo Siena Topper Retail
21:29
Russia TodaySophieCo
21:30
National GeographicCum să învingi sistemul
(sua, 2015, s. reality show)
21:30
MTV RomâniaDă-i cu Anu'
(2013, s. muz)
21:30
Mezzo TVScheherazade cho. By Alonzo King. Lines Ballet
21:30
TV5MONDELe Journal De France 2
(emis. info.)
21:30
CBS RealityMiracolul adopţiei
Sezonul 3, Episodul 12
21:30
BBC EntertainmentViaţa în Eastend
(engl., 1985, s. dr., sezonul 1, episodul 5069)
21:30
Antena 3Exces de putere
Cu: Oana Stancu
(2012, emis. info.)
21:30
TV 1000Portretul unei doamne
(engl.-sua, 1996, f. dr.)
21:30
Fashion TVSpecial Weekend
21:30
Digi 24 TimişoaraInfotext
21:30
BBC World NewsWorld News Today
21:30
Nautical ChannelSurf the Alps: Breaking Ice
21:30
NickelodeonSpongeBob Pantaloni Pătraţi
(sua, 1999, s. d. anim.)
21:30
EuroNewsNews & Analysis
21:30
CNNCNN NewsCenter with Isha Sesay
21:30
HBO ComedyIsus mă iubeşte
(ger., 2012, com.)
21:30
m1 HUMa este
Benne:
21:30
France 24Le Journal
21:30
France 24_ENNews
21:30
Duck TVPe aripile vântului
(anim.)
21:30
Deutsche WelleEuromaxx - Lifestyle Europe
21:30
CCTV NewsDialogue
21:30
JimJamPingu
(elv.-sud cor., 1986, s. anim.)
21:30
Russia 24Vesti. Seychas. Glavnye sobytiya
21:30
TVR ClujPreluare TVR 3
21:30
GINX TVVideogame Nation
21:30
TVR 3Reporter special
TVR Iaşi
Cu: Gabriela Baiardi
Sergiu Ciocoiu
Raluca Aftene
Răzvan Cojocariu

(rep.)
21:30
HistoryRăzboiul transportatorilor
Trei cai şi o înmormântare: Sezonul 5, Episodul 2
(sua, 2012, s. reality show)
21:30
TV PaprikaJamie Oliver găteşte în 30 de minute
(engl., 2010, s. doc., episodul 38)
21:30
Da Vinci LearningPe urmele lui Tintin
(fra., 2009, s. doc.)
21:30
History HDRăzboiul depozitelor
Un spectacol impresionant: Sezonul 2, Episodul 11
(sua, 2010, s. reality show)
21:30
ZOOMJustice Zitte. Profession
21:30
Pink ExtraPink Sport
21:30
Bloomberg TVNigeria in Focus with Aliko Dangote
21:30
Fashion TV HDSpecial Weekend
21:30
The Fishing & Hunting ChannelCarp Generation
(doc.)
21:30
Prahova TVEntertainment
21:30
Erdély TVSzínes tinták
21:30
TVR CraiovaJurnal Regional
(emis. info.)
21:30
TVR TimişoaraJurnal Regional
(emis. info.)
21:30
Travel MixInfo Trip
21:30
High TV 3DKim Kardashian
21:30
Prahova TVFilm
21:30
Acasă GOLDTeoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sezonul 5, episodul 13)
21:30
Mediaset ItaliaStriscia La Notizia - La Voce Dell'Indecenza
21:30
TV CityCity News
21:30
Digi WorldCei 10 fantastici
(2013, f. edu., episodul 8)
21:30
Digi LifeKilometri pe două roţi
Episodul 2
21:30
Disney JuniorPovestirile răţoiului
(sua, 1987, s. anim.)
21:30
MegamaxThe Avatars
(spa., 2013, s. com., sezonul 2, episodul 10)
21:30
Comedy Central ExtraImportant Things with Demetri Martin
(sua, 2009, s. com., sezonul 1, episodul 5)
21:30
Digi World HDCei 10 fantastici
(2013, f. edu., episodul 8)
21:30
Digi Life HDKilometri pe două roţi
Episodul 2
21:30
MTV Live HDWorld Stage: Linkin Park
Episodul 106
21:30
The Fishing & Hunting Channel Carp Generation
(doc.)
21:30
TVR IaşiRecital Nicu Alifantis & Fragile Band
Premieră
21:33
Top Shop TVWellneo Salt Inhaler new testim
21:35
Fine LivingPasiune pentru renovare
Revived Exterior
(sua, 2010, s. tv)
21:35
JimJamPingu
(elv.-sud cor., 1986, s. anim.)
21:35
Russia 24Intervyu
21:35
ATV HUTetthely
21:35
France 5La famille Millevoies, a chacun son métier
21:35
Investigation DiscoveryCăsnicii cu vieţi duble
(s. doc., sezonul 3, episodul 1)
21:35
Erdély TVRejtélyek és ragályok
21:35
Digi FilmDragonul
(hongk., 2011, acţiune)
21:35
BBC EarthMisiune periculoasă de la un pol la altul
North Carolina
21:35
Digi Film HDDragonul
(hongk., 2011, acţiune)
21:37
Duck TVLumea lui Mimo
(anim.)
21:38
Discovery ScienceCum se fabrică diverse lucruri?
(s. doc., sezonul 7, episodul 14)
21:38
Top Shop TVWalkmaxx balerini+adaptive Vox Populis
21:40
TELE 7abcScooby-Doo, unde eşti tu?
(sua, 1969, s. anim.)
21:40
Cartoon NetworkUn show obişnuit
(sua, 2010, s. anim.)
21:40
MTV HitsGet The Party Started With Hits
21:40
BoomerangScooby-Doo, unde eşti tu?
(sua, 1969, s. anim.)
21:40
Extreme Sports ChannelTotul despre X Games
Seria 2014, Episodul 5
21:40
BBC World NewsAfrica Business Report (r)
21:40
EuroNewsEconomia
21:40
JimJamJakers! Aventurile lui Piggley Winks
(sua, 2003, s. anim.)
21:40
Russia 24Vesti. Sport
21:40
France 5On n'est pas que des cobayes!
21:40
TV CityCalendar
21:40
Duna HUColumbo: Rövid szivar
Feliratozva a teletext 333. oldalán.
21:41
Duck TVPăpuşile - echipa de salvare
(anim.)
21:43
Duck TVZack şi Ziggy
(anim.)
21:44
Russia 24Vesti. Region
21:45
HBONicio faptă bună
(sua, 2014, thrill.)
21:45
EuroNewsHeadlines
21:45
Antena StarsStar news
(2013, emis. info.)
21:45
France 24Rappel Des Titres
21:45
France 24_ENHeadlines
21:45
Digi Sport 1Fotbal Club
21:45
TV CityCocktail
21:45
Digi Sport 1 HDFotbal Club
21:45
HBO HDNicio faptă bună
(sua, 2014, thrill.)
21:46
France 24Un Oeil Sur Les Medias
21:46
France 24_ENMedia Watch
21:46
Duck TVMargo & Felix
(s. d. anim.)
21:46
Top Shop TVDormeo iMemory Silver
21:47
EuroNewsEuropa
21:48
ARTETout est vrai (ou presque)
21:49
Duck TVHigher The Better
(s. d. anim.)
21:50
TVR 2Cartea cea de toate zilele
(emis. mag.)
21:50
Disney ChannelBaftă Charlie: Filmul
(sua, 2011, com. de fam.)
21:50
Motors TVBritish Historic Rallying
Pirelli Rally
21:50
Chasse & PecheMordu de la Peche
21:50
Baby TVFirst Baby Songs
21:50
TVR HDFiller Kuala Lumpur
21:50
National Geographic HDEvacuaţi Terra!
(sua, 2012, s. doc.)
21:50
TV CityCity Zen
21:51
Baby TVWooly
21:51
France 24Focus
21:51
France 24_ENFocus
21:52
EuroNewsSport
21:52
Duck TVLola şi numerele
(s. d. anim.)
21:52
Russia 24Rossiyskaya gazeta
21:52
ShortsTVStealth
(engl., 2012, srt.metr.)
21:55
Viasat HistoryMonumente dezvăluite
(fra., 2014, s. doc., episodul 3)
21:55
Brazzers TVShe Loves to Squirt: The Gift of Squirt
21:55
NickelodeonAvatar: Legenda lui Aang
(sua, 2005, s. anim.)
21:55
M6Ncis: Nouvelle-Orleans
21:55
Duck TVBau, te văd!
(anim.)
21:55
ARTEJe me sens disco
21:55
TVR HDVorbeşte corect!
Cu: Ruxandra Gheorghe-Negrea
(emis. info.)
21:55
Erdély TVMint a Hold...
21:55
TV CityMeteo
21:55
Digi LifeDigi Portret - Ştefan Câlţia
21:55
Digi Life HDDigi Portret - Ştefan Câlţia
21:56
TV5MONDEMeteo
21:56
Baby TVGetting ready for Bed
21:56
Top Shop TVWellneo Salt Inhaler new testim
21:58
EuroNewsWeather
21:58
France 24Meteo
21:58
France 24_ENWeather
21:58
Duck TVImagini fascinante
(2014, anim.)
21:58
Russia 24Prognoz pogody
21:58
ShortsTVEmoticon
21:59
Baby TVFirst Baby Songs
21:59
Russia 24Bez kommentariev
22:00
Etno TVMinutul românesc
(program cult.)
22:00
TVR 2Ora de ştiri
*Ştiri
*Sport
*Meteo
(emis. info.)
22:00
Acasă TVDragoste de viaţă
(braz., 2013, s. com., episodul 106)
22:00
Kiss TVKiss by night
22:00
Discovery ChannelBear Grylls: Clipuri despre supravieţuire extremă
(doc., sezonul 1, episodul 2)
22:00
Animal PlanetMonştrii apelor
(sua, 2009, s. doc., sezonul 4, episodul 5)
22:00
National GeographicCăutătorii de aur din Marea Bering: Aurul din adâncuri
(sua, 2013, s. reality show)
22:00
MTV RomâniaLove Rulz
(divertisment)
22:00
EurosportSporturi de contact: Bătaia
Episodul 1
La Limassol, în Cipru
22:00
TVHViral Online
(2014, divertisment)
22:00
AXNLa amiază
(sua, 2009, dr.)
22:00
Viasat ExplorePe urmele iadului
(sua, 2009, s. doc., sezonul 1, episodul 9)
22:00
Etno TV HDMinutul românesc
(program cult.)
22:00
Discovery ScienceDileme mortale
(emis. info., episodul 1)
22:00
Naţional 24 PlusConsilier de urgenţă
Redifuzare
(reality show)
22:00
CBS RealityInfidelităţi
Sezonul 15, Episodul 9
(sua, 2000, reality show)
22:00
Film CaféDinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s. dr.)
22:00
BBC EntertainmentJonathan Creek
(engl., 1997, ser.)
22:00
Cartoon NetworkSă-nceapă aventura
(sua, 2010, s. anim.)
22:00
TCMMcCabe şi domnişoara Miller
(sua, 1971, west.)
22:00
MTV Rocks10 Biggest Tracks Right Now
22:00
Euforia Lifestyle TVLa limita disperării
(can., 2011, f. pol.)
22:00
AXN WhiteCranford
(engl., 2007, s. dr., sezonul 1, episodul 5)
22:00
TRACE UrbanClub 10
22:00
Fashion TVSpecial Weekend
22:00
Travel ChannelSalvate de la demolare
(sua, 2012, s. reality show)
22:00
PrivateTVTanya Hydes London Calling
22:00
XTSYBlack Booty Boned Deep
22:00
Antena InternaţionalÎn Premieră
Cu Carmen Avram
(2011, emis. info.)
22:00
Fine Living
Yard Gone to the Dogs
(sua, 2012, s. reality show)
22:00
BBC World NewsWorld News Today
22:00
Nautical ChannelDangerous Waters
22:00
TVETelediario 2
Ana Blanco y Marcos López dan la cara por los cientos de profesionales de TVE que salen cada día a la calle en busca de noticias.
22:00
EuroNewsNews & Analysis
22:00
CNNThe World Right Now with Hala Gorani
22:00
Film + HUGyilkos szezon
22:00
Antena StarsAgentul VIP
(talk show)
22:00
m1 HUHíradó
Feliratozva a Teletext 111. oldalán.
22:00
CNBCUS Closing Bell
22:00
France 24Le Journal
22:00
France 24_ENNews
22:00
Deutsche WelleJournal - News
22:00
Speranţa TVPopas de suflet
Realizator: Flaviana Iosif
Producator: Albert Codreanu
(emis. rel.)
22:00
Nat Geo WildVânătorul suprem
(s. doc.)
22:00
Alfa Omega TVJock Troup and the Fishermen Revival
22:00
CCTV NewsNews Update
22:00
Classical MusicC MUSIC TV EVENING ENCORE
22:00
Trinitas TVJurnalul TRINITAS
(emis. rel.)
22:00
Russia 24Vesti. Seychas.
22:00
Discovery WorldSpania: Catastrofă pe calea ferată
(f. doc.)
22:00
GINX TVConsole Yourself
22:00
Music ChannelDJ Andi in the mix
Cu: DJ Andi
(divertisment)
22:00
TVR 3Cu cărţile pe faţă
TVR Craiova
(emis. info.)
22:00
HistoryRăzboiul depozitelor
Un joc interesant: Sezonul 7, Episodul 11
(sua, 2010, s. reality show)
22:00
TVR NewsNews/Magazin/No comment
22:00
TV PaprikaÎn mintea unui bucătar-şef
(sua, 2012, s. doc., episodul 14)
22:00
E!EntertainmentKeeping Up with the Kardashians
(sua, 2007, s. reality show, episodul 9)
22:00
History HDRăzboiul transportatorilor
Scaunul uriaş: Sezonul 6, Episodul 4
(sua, 2012, s. reality show)
22:00
Discovery HD ShowcaseSteve Backshall: Înotătorul extrem
Hippo
(s. doc.)
22:00
Investigation DiscoveryCamionagii ucigaşi
(f. doc.)
22:00
TVR HDArte, carte şi capricii
(program cult.)
22:00
Pink PlusGrand Show
22:00
Pink ExtraNevina
22:00
Bloomberg TVStreet Smart
22:00
Fashion TV HDSpecial Weekend
22:00
Digi Sport 1Fotbal: Petrolul - Dinamo
Liga 1
(emis. sport)
22:00
The Fishing & Hunting ChannelSpinningul începe cu un show
22:00
Russia TodayHeadline News
22:00
Viasat NatureZonele sălbatice ale Australiei
(2012, ser., sezonul 1, episodul 1)
22:00
Nat Geo Wild HDVânătorul suprem
(s. doc.)
22:00
Valea Prahovei TVŞtirile VP-TV
*Meteo
(emis. info.)
22:00
TVR CraiovaPreluări TVR 3
22:00
TVR TimişoaraRetransmisie TVR3
22:00
Credo TVCu irisul deschis
(emis. rel.)
22:00
TLCObez
(sezonul 1, episodul 5)
22:00
Travel MixTravel ghid
22:00
Kapital TVPoliopol
22:00
High TV 3DTears Of Steel Animation
22:00
FilmBox PlusRăzbunarea lui Sweetback
(sua, 2003, f. dr.)
22:00
Columna TVPunctul Pe I
Emisiune informativă
22:00
România TVEdiţie specială
(emis. info.)
22:00
TV Sud EstJurnalul TVSat
Prezentator: Alina Răducan
Producător: Eugen Zăvoianu
22:00
Digi 24 HDJurnal de ştiri
Cu: Oana Zamfir
22:00
Naşul TVAdevăruri tulburătoare
(emis. info.)
22:00
Mediaset ItaliaTg5
22:00
TV CityCity Cinema
22:00
Digi WorldEvadare în Africa
Episodul 4
22:00
Digi LifePe poante: viaţa la limită
Episodul 4
(sua, 2012, s. reality show)
22:00
Disney JuniorLilo şi Stitch
(sua, 2003, s. anim.)
22:00
SundanceGreenlit
(sua, 2010, f. doc.)
22:00
RTL II HURTL II Híradó
22:00
Animal Planet HDMonştrii apelor
(sua, 2009, s. doc., sezonul 4, episodul 5)
22:00
MegamaxSam Fox, peripeţii extreme
(2014, s. sport-extr., sezonul 1, episodul 22)
22:00
BBC EarthViaţa la firul ierbii
(engl., 2005, s. doc., sezonul 1, episodul 4)
22:00
Comedy Central ExtraThe Millers
(sua, 2013, s. com., sezonul 1, episodul 9)
22:00
ShortsTVBefore They Were Famous
22:00
Digi Sport 1 HDFotbal: Petrolul - Dinamo
Liga 1
(emis. sport)
22:00
Acasă TV HDDragoste de viaţă
(braz., 2013, s. com., episodul 106)
22:00
Digi 24Jurnal de ştiri
Cu: Oana Zamfir
22:00
Digi World HDEvadare în Africa
Episodul 4
22:00
Eurosport HDSporturi de contact: Bătaia
Episodul 1
La Limassol, în Cipru
22:00
Digi Life HDPe poante: viaţa la limită
Episodul 4
(sua, 2012, s. reality show)
22:00
MTV Live HDElla Eyre: Live Lockdown
22:00
The Fishing & Hunting Channel Spinningul începe cu un show
22:00
E!Entertainment HDKeeping Up with the Kardashians
(sua, 2007, s. reality show, episodul 9)
22:00
Sundance HDGreenlit
(sua, 2010, f. doc.)
22:00
AXN SpinInfernul lui Dante
(jap.-sua-singap-sud cor., 2010, f. anim.)
22:00
H!T Music ChannelEuro Top 20 H!TS
(divertisment)
22:00
Inedit TVMelodia preferată
22:00
Digi 24 TimişoaraŞtiri/Sport/Meteo
22:00
WYL TVClassic Hits
22:00
Acasă GOLDTeoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sezonul 5, episodul 14)
22:00
TVR ClujNo information
22:01
Etno TVTopul Artistului
(progr.muz.)
22:01
Etno TV HDTopul Artistului
(progr.muz.)
22:01
Top Shop TVDelimano Instant Water Heating new offer
22:02
Baby TVConcertino
22:02
Duck TVÎmpărăţia animalelor!
(anim.)
22:05
TELE 7abcOddbods
(s. d. anim.)
22:05
BoomerangOddbods
(s. d. anim.)
22:05
JimJamMaimuţa vede, Maimuţa face
(s. anim.)
22:05
DoQ HUTörténelem előtti megaviharok
22:05
FilmBoxDante 01
(fra., 2008, S.F.)
22:05
TV CityScena
22:06
Top Shop TVDormeo Siena Topper Retail
22:07
Baby TVMagic Lantern
22:07
Duck TVLa călătorie!
(anim.)
22:09
TV5MONDEBoulevard Du Palais
(fra., dr.)
22:09
Duck TVSunete jucăuşe
(anim.)
22:10
TELE 7abcRobin Hood: Năzbâtii în Sherwood
(fra., 2014, s. anim.)
22:10
AXN BlackLege şi dreptate
(sua, 2010, s. poliţist, sezonul 5, episodul 9)
22:10
BoomerangRobin Hood: Năzbâtii în Sherwood
(fra., 2014, s. anim.)
22:10
EuroNewsEconomia
22:10
ATV HUKülvilág
22:10
FilmBox FamilyRegii terenului de baschet
(sua, 2005, f. dr.)
22:10
TV CityBookarest
22:11
Top Shop TVWellneo Salt Inhaler new testim
22:13
Baby TVFirst Baby Songs
22:13
France 24Rappel Des Titres
22:13
Duck TVLanţul poveştilor
(anim.)
22:14
Baby TVBaby art
22:14
France 24Economie
22:14
France 24_ENHeadlines
22:15
Disney ChannelBaftă Charlie: Filmul
(sua, 2011, com. de fam.)
22:15
Mezzo TVDust & Light, cho. By Alonzo King. Lines Ballet.
22:15
AMCUn păcat de moarte
(sua, 1981, f. dr.)
22:15
EuroNewsHeadlines
22:15
France 24_ENBusiness
22:15
TV2 HUÉden Hotel
Feliratozva a TV2 Text 888. oldalán.
22:15
JimJamMicile fabule
(s. d. anim.)
22:15
TV CityCity Music
22:15
RTL 2The Quest - Die Serie
22:16
Duck TVUniversul ne aşteaptă
(anim.)
22:16
Top Shop TVDelimano 5 ani VIP HV
22:17
EuroNewsInterview
22:18
Duck TVMimo şi Bobo
(anim.)
22:19
Baby TVGoodnight Teddy bear
22:20
TELE 7abcRobin Hood: Năzbâtii în Sherwood
(fra., 2014, s. anim.)
22:20
TVR Internaţional5 minute de istorie
(2013, emis. info., episodul 131)
22:20
Cartoon NetworkCronicile Şaolin
(can.-sua, 2013, s. anim.)
22:20
BoomerangRobin Hood: Năzbâtii în Sherwood
(fra., 2014, s. anim.)
22:20
NickelodeonBig Time Rush
(sua, 2009, s. com.)
22:20
m1 HUIdőjárás-jelentés
Feliratozva a Teletext 111. oldalán.
22:20
France 24Rendez-Vous Croisette
22:20
France 24_ENCannes Rendez Vous
22:20
Duck TVBebe Didi
(anim.)
22:20
TV CityCity Show
22:21
Top Shop TVDormeo iMemory Silver
22:22
Brazzers TVA Family Affair
22:22
EuroNewsSport
22:22
JimJamMicile fabule
(s. d. anim.)
22:23
Discovery ScienceDileme mortale
(emis. info., episodul 2)
22:23
Duck TVHubbi şi prietenii
(anim.)
22:25
m1 HUMa este
Feliratozva a Teletext 111. oldalán.
22:25
TV CityCity Zoom
22:25
Disney JuniorAtacul artei
(por., 2011, s. tv)
22:26
Baby TVWish Upon A Star
22:26
Duck TVSe formează!
(anim.)
22:28
EuroNewsWeather
22:28
France 24Meteo
22:28
France 24_ENWeather
22:29
Duck TVLumea dinozaurilor
(anim.)
22:29
JimJamCare-i ideea?
(engl., 2013, s. anim.)
22:29
Russia TodayCross Talk
22:30
Pro CinemaNina are un amant
(sua, 1994, f. romant.)
22:30
TVR InternaţionalO dată-n viaţă
(divertisment)
22:30
Discovery ChannelBear Grylls: Clipuri despre supravieţuire extremă
(doc., sezonul 1, episodul 3)
22:30
TVHCinemania
22:30
CinemaxTribulaţiile unor vampiri moderni
(nz.-sua, 2014, com.)
22:30
Eurosport 2Tenis: Circuitul masculin ATP - Turneul de la Geneva
În Elveţia
(emis. sport)
22:30
Fashion TVSpecial Weekend
22:30
Travel ChannelSalvate de la demolare
(sua, 2012, s. reality show)
22:30
Antena InternaţionalStar Chef
(2014, emis. culinară)
22:30
Kanal DD-Paparazzi
(2010, divertisment)
22:30
Fine Living
Edible English Garden
(sua, 2012, s. reality show)
22:30
BBC World NewsHealth Check
22:30
EuroNewsNews & Analysis
22:30
RTL Klub HUBarátok közt
Feliratozva az RTL Klub TXT 888. oldalán.
22:30
France 24Le Journal
22:30
France 24_ENNews
22:30
Deutsche WelleGlobal 3000 - The Globalization Program
22:30
Speranţa TVPomul vieţii
22:30
KBS WorldWook's Food Odyssey
22:30
CCTV NewsStory Board
22:30
Neptun TV3D Cinema
Cu: Veronica Vizireanu
(2010)
22:30
GINX TVPlanet of the Apps
22:30
HistoryAşii amanetului
Muzică şi golf: Sezonul 13, Episodul 18
(sua, 2009, s. reality show)
22:30
TVR NewsNews/Magazin/No comment
22:30
TV PaprikaSala de lupte culinare a lui Jamie şi Jimmy
(engl., s. doc., sezonul 2, episodul 3)
22:30
Da Vinci LearningCe a făcut pentru noi Revoluţia Industrială
(engl., 2003, s. doc.)
22:30
History HDRăzboiul transportatorilor
Trei cai şi o înmormântare: Sezonul 5, Episodul 2
(sua, 2012, s. reality show)
22:30
ZOOMHi Ta Ha - Video Internet
22:30
Fashion TV HDSpecial Weekend
22:30
Samanyolu TVMaceraci -Yeni
22:30
The Fishing & Hunting ChannelVânătoare La Cerb Cu Coarne Deformate În Janoshaza
22:30
Valea Prahovei TVStar News
22:30
Erdély TVHíradó (Erdély TV)
22:30
LOOK PLUSŞtiri
(emis. info.)
22:30
Dolce Sport 2EHP Cup - finala mare
22:30
High TV 3DAlways Justin Bieber
22:30
FilmBox HDCitizen Jane
(sua, 2009, f. pol.)
22:30
TV CityCity News
22:30
Digi WorldAventuri în jurul lumii
Episodul 29
22:30
RTL II HUMagyarul Balóval
22:30
MegamaxCare-i treaba, fraţilor?
(can., 2010, com., sezonul 1, episodul 14)
22:30
Comedy Central ExtraThe Millers
(sua, 2013, s. com., sezonul 1, episodul 10)
22:30
Digi World HDAventuri în jurul lumii
Episodul 29
22:30
Eurosport 2 HDTenis: Circuitul masculin ATP - Turneul de la Geneva
În Elveţia
(emis. sport)
22:30
MTV Live HDBrand New Liverpool Live: The
22:30
The Fishing & Hunting Channel Vânătoare La Cerb Cu Coarne Deformate În Janoshaza
22:30
Acasă GOLDMan and Wife
Episoadele 107 şi 108. Sezonul 1
22:30
Digi 24 TimişoaraInfotext
22:31
Baby TVWooly
22:31
Top Shop TVWalkmaxx balerini+adaptive Vox Populis
22:32
Duck TVSafari
(anim.)
22:34
Duck TVAfrica
(anim.)
22:35
Extreme Sports ChannelTop 10 KO
Seria 1, Episodul 9
22:35
Chasse & PecheL'art de la chasse
22:35
m1 HUVilághíradó
Feliratozva a Teletext 111. oldalán.
22:35
JimJamCare-i ideea?
(engl., 2013, s. anim.)
22:35
Trinitas TVLumini peste timp
(emis. rel.)
22:35
ATV HUTitkos dosszié
22:35
Mediaset ItaliaLe Iene Show
22:35
m2 HUÉn vagyok itt
22:36
Baby TVGetting ready for Bed
22:37
Duck TVTrenul
(anim.)
22:39
Top Shop TVWellneo Salt Inhaler new testim
22:40
TELE 7abcPatrula junglei în acţiune
(fra., 2011, s. teat. păp.)
22:40
Disney ChannelVioletta
(arg., 2012, s. tv)
22:40
MTV RocksPop-Punk Pile Up!
22:40
BoomerangPatrula junglei în acţiune
(fra., 2011, s. teat. păp.)
22:40
Cinemax 2Hemingway şi Gellhorn
(sua, 2012, dr. romantic.)
22:40
EuroNewsEconomia
22:40
Duck TVPompierii
(anim.)
22:40
KBS WorldWook's Food Odyssey
22:40
JimJamBarney şi prietenii săi
(sua, 1992, s. tv)
22:40
National Geographic HDUniversul ştiut
(sua, 2009, s. doc.)
22:40
TV CityCalendar
22:44
Duck TVSippi Sappi
(s. d. anim.)
22:44
Top Shop TVDormeo Siena Topper Retail
22:45
Etno TVCântece pentru cei dragi
Cu: Lorenna, Adina Roşca, Adriana Ştefan, Liliana Geapănă
(divertisment)
22:45
Mezzo TVAlonzo King, The Poet Of Dance
22:45
Etno TV HDCântece pentru cei dragi
Cu: Lorenna, Adina Roşca, Adriana Ştefan, Liliana Geapănă
(divertisment)
22:45
Discovery ScienceMorgan Freeman în spaţiu
(sua, 2010, s. doc., sezonul 4, episodul 2)
22:45
Cartoon NetworkCronicile Şaolin
(can.-sua, 2013, s. anim.)
22:45
TRACE UrbanPlaylist
22:45
NickelodeonBig Time Rush
(sua, 2009, s. com.)
22:45
M6Ncis: Nouvelle-Orleans
22:45
EuroNewsHeadlines
22:45
France 24Rappel Des Titres
22:45
France 24_ENHeadlines
22:45
Trinitas TVTalent şi efort
22:45
Russia 24Intervyu
22:45
Jetix PlayNo information
22:45
Discovery HD ShowcaseDave Salmoni prezintă natura sălbatică
Chimps
(f. doc.)
22:45
Pink FilmIVKOVA SLAVA (15)
22:45
Dolce Sport 1La Dolce Liga
Talk-show
22:45
TV CityCocktail
22:45
Digi LifeBunătăţi de casă: colecţia de vară
22:45
Dolce Sport 1 HDLa Dolce Liga
Talk-show
22:45
Digi Life HDBunătăţi de casă: colecţia de vară
22:46
France 24Le Journal De L'Afrique
22:46
France 24_ENEye On Africa
22:46
Duck TVCactus
(anim.)
22:47
EuroNewsEuropa
22:49
Duck TVHop-hop
(s. d. anim.)
22:49
Top Shop TVWalkmaxx balerini+adaptive Vox Populis
22:50
Viasat ExploreCel mai periculos războinic
(sua, s. doc., sezonul 2, episodul 4)
22:50
KBS WorldWook's Food Odyssey
22:50
Russia 24Vesti.Net
22:50
Investigation DiscoveryCriminali în serie
(sua, 1994, f. doc., sezonul 1, episodul 2)
22:50
TVR HDDosar România
Cu: Răzvan Butaru
(2013, emis. info.)
22:50
TV CityCity Zen
22:51
Duck TVÎmpărăţia animalelor!
(anim.)
22:52
EuroNewsSport
22:52
Russia 24Vesti. Kultura
22:53
Baby TVFirst Baby Songs
22:54
Baby TVWish Upon A Star
22:54
Duck TVAutovehicule
(anim.)
22:55
Animal PlanetPoliţia aligatorilor
(f. doc., sezonul 3, episodul 9)
22:55
Fine LivingRenovation Raiders
Creating a Speakeasy Pub
(2013, reality show)
22:55
m1 HUMa éjjel
Benne:
22:55
Discovery WorldOra Zero
(engl.-can., 2004, s. doc., sezonul 3, episodul 6)
22:55
Viasat NatureSub pământul din savană
(f. doc.)
22:55
TV CityMeteo
22:55
Disney JuniorLămâita şi Negruţ
22:55
Animal Planet HDPoliţia aligatorilor
(f. doc., sezonul 3, episodul 9)
22:55
BBC EarthLucruri pe care trebuie să le ştiţi
(engl., 2011, s. doc., sezonul 1, episodul 16)
22:55
B1Dosar de politician
(emis. info.)
22:57
Duck TVLegume
(anim.)
22:57
Top Shop TVWellneo Salt Inhaler new testim
22:58
EuroNewsWeather
22:58
France 24Meteo
22:58
France 24_ENWeather
22:58
Russia 24Prognoz pogody
22:59
Baby TVThe River
22:59
Russia 24Bez kommentariev
23:00
TVR 2Geopolitice
23:00
Acasă TVTerra Nostra


(braz., 1999, s. tv, episodul 147)
23:00
Prima TVTrăsniţii
(s. com., sezonul 24, episodul 49)
23:00
Antena 1Cursa terorii
(sua-can.-hongk.-engl., 2003, acţiune)
23:00
Discovery ChannelHaos în direct
(s. doc.)
23:00
National GeographicAutostrada iadului: Momente de teamă
(can., 2012, s. doc.)
23:00
MTV RomâniaAre You The One
Brazil
(sua, 2013, reality show, sezonul 1, episodul 5)
23:00
TVHO lume sub lupă
23:00
Sport.roWrestling RAW
Episodul 454
Showtime
Showtime
(sua, 1993, emis. sport)
23:00
CBS RealityInfidelităţi
Sezonul 10, Episodul 13
(sua, 2000, reality show)
23:00
Film CaféIspita
(sua, 2004, dr. romantic.)
23:00
Antena 3În Premieră
Redifuzare
Cu Carmen Avram
(2011, emis. info.)
23:00
VH1 ClassicWelcome To The Weekend!
23:00
Favorit TVFavoriţii sunteţi voi
(divertisment)
23:00
Fashion TVSpecial Weekend
23:00
Brazzers TVBabes Of The Apocalypse
23:00
Extreme Sports ChannelTop 10 KO
Seria 1, Episodul 10
23:00
Travel ChannelVânătoarea de pietre preţioase
(sua, 2013, s. doc.)
23:00
BBC World NewsBusiness Edition with Tanya Beckett
23:00
Nautical ChannelTop Story
23:00
TVEJosé Mota presenta...
Programa de humor familiar conducido por José Mota. El espacio incluye situaciones delirantes, momentos musicales, imitaciones y parodias.
23:00
EuroNewsNews & Analysis
23:00
CNNQuest Means Business
23:00
France 24Le Journal
23:00
France 24_ENNews
23:00
Deutsche WelleJournal - Nachrichten
23:00
KBS WorldWook's Food Odyssey
23:00
Nat Geo WildInvadatorii
(s. doc.)
23:00
Alfa Omega TV5 Minute
23:00
CCTV NewsNews Update
23:00
Trinitas TVCuvânt pentru suflet
(emis. rel.)
23:00
Russia 24Vesti. Seychas.
23:00
Neptun TVProgress
Cu: Mircea Taiss
(emis. info.)
23:00
TVR IaşiRetransmisie TVR 3
23:00
GINX TVeSports: GFinity
23:00
Music ChannelClub Zone
Cu: Mircea Zara
(divertisment)
23:00
TVR 3România în 5 minute
(doc.)
23:00
HistoryAşii amanetului
Împăiaz-o!: Sezonul 9, Episodul 19
(sua, 2009, s. reality show)
23:00
TVR NewsNews/Magazin/No comment
23:00
Da Vinci LearningDetectivii de fosile
(engl., 2008, s. doc.)
23:00
E!EntertainmentE! News
(sua, mag. de div.)
23:00
DoQ HUA múlt megfejtése
23:00
History HDRăzboiul depozitelor
Un joc interesant: Sezonul 7, Episodul 11
(sua, 2010, s. reality show)
23:00
Pink ExtraAnali
23:00
Fashion TV HDSpecial Weekend
23:00
Digi Sport 1Fotbal Club
23:00
The Fishing & Hunting ChannelGoana Mistreţilor De La Nagykanizsa
(doc.)
23:00
Russia TodayHeadline News
23:00
Prahova TVŞtiri
23:00
Nat Geo Wild HDInvadatorii
(s. doc.)
23:00
Valea Prahovei TVTop Radio Best Fm
23:00
Erdély TVErdélyi Kávéház
23:00
Alpha TV PloieştiNo information
23:00
TLCÎn sala de naşteri - SUA
(engl.-sua, 2010, s. reality show, sezonul 5, episodul 19)
23:00
Travel MixTrasee Montane
23:00
Kapital TVInfo KTV
23:00
High TV 3DAlways Justin Bieber
23:00
Prahova TVŞtiri
23:00
Columna TVPopas Inedit
Emisiune informativă. Redifuzare
23:00
România TVRomânia TV News 23:00
(emis. info.)
23:00
TV Sud EstSănătate cu stil
Prezentator şi realizator: Silvia Bunică
23:00
Digi 24 HD24 într-o oră
Cu: Oana Zamfir
23:00
LOOK TVFotbal Look
Post meci
Cu: Sergiu Penciu
(2012, emis. sport)
23:00
Naşul TVOmul potrivit la locul potrivit
23:00
TV CityCity Cinema
23:00
Digi WorldAventuri în jurul lumii
Episodul 30
23:00
SundanceMiss Firecracker
(sua, 1989, com.)
23:00
RTL II HUAz élet csajos oldala
23:00
MegamaxFotbal de stradă
(s. d. anim., sezonul 1, episodul 22)
23:00
BBC EarthÎn sălbăticie cu Dominic Monaghan
(engl., 2012, f. doc., sezonul 2, episodul 6)
23:00
Comedy Central ExtraViaţa în afara cabinetului
(sua, 2005, s. com., sezonul 1, episodul 7)
23:00
ShortsTVNovel Movies Festival
23:00
Digi Sport 1 HDFotbal Club
23:00
Acasă TV HDTerra Nostra


(braz., 1999, s. tv, episodul 147)
23:00
Digi 2424 într-o oră
Cu: Oana Zamfir
23:00
Digi World HDAventuri în jurul lumii
Episodul 30
23:00
Sport.ro HDWrestling RAW
Episodul 454
Showtime
Showtime
(sua, 1993, emis. sport)
23:00
MTV Live HDCharli XCX: MTV Brand New
23:00
The Fishing & Hunting Channel Goana Mistreţilor De La Nagykanizsa
(doc.)
23:00
E!Entertainment HDE! News
(sua, mag. de div.)
23:00
Sundance HDMiss Firecracker
(sua, 1989, com.)
23:00
B1Lumea lui Banciu
(sat.)
23:00
WYL TVRetransmisie Wyl Fm
23:00
Duna HUKing
Feliratozva a teletext 333. oldalán.
23:01
m1 HUHíradó
Feliratozva a Teletext 111. oldalán.
23:01
Duck TVPartenerii de joacă
(anim.)
23:02
Top Shop TVDormeo Siena Topper Retail
23:04
Duck TVPiticul
(anim.)
23:05
TELE 7abcInspector Gadget
(can.-sua, 2015, s. anim.)
23:05
Cartoon NetworkUimitoarea lume a lui Gumball
(engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
23:05
BoomerangInspector Gadget
(can.-sua, 2015, s. anim.)
23:05
Motors TVBelgian Rally Championship
Rd 5: Sezoensrally
23:05
Chasse & PechePeche extreme
23:05
RTL Klub HUShowder Klub
Feliratozva az RTL Klub TXT 888. oldalán.
23:05
TVR 3Toţi împreună
Magazin interetnic în limbile minorităţilor
*Emisiune în limba maghiară.
23:05
TV CityScena
23:05
Disney JuniorZou
(fra.-singap, 2012, s. anim.)
23:05
RTL 2Warehouse 13
23:06
Duck TVDincolo de curcubeu
(anim.)
23:07
Top Shop TVWalkmaxx balerini+adaptive Vox Populis
23:09
Baby TVMoon
23:10
HBOUn ştirist exemplar 2
(sua, 2013, com.)
23:10
DivaO logodnă falsă
(sua, 2013, com. rom.)
23:10
AXN WhiteDestine
(fra., 2012, s. rom., sezonul 1, episodul 15)
23:10
NickelodeonPinguinii din Madagascar
(sua, 2008, s. anim.)
23:10
EuroNewsEconomia
23:10
HBO ComedyEchipa fantomelor
(sua, 2013, com.)
23:10
Duck TVGrupurile
(anim.)
23:10
JimJamHip Hip Hurray
(fra., s. d. anim.)
23:10
TV CityBookarest
23:10
HBO HDUn ştirist exemplar 2
(sua, 2013, com.)
23:10
KBS WorldWook's Food Odyssey
23:13
Duck TVOli - ciclurile naturii
(anim.)
23:15
TELE 7abcInspector Gadget
(can.-sua, 2015, s. anim.)
23:15
Naţional TVCriminal de bune
(sua-engl., 2009, com.)
23:15
AXN BlackLege şi dreptate
(sua, 2010, s. poliţist, sezonul 5, episodul 10)
23:15
BoomerangInspector Gadget
(can.-sua, 2015, s. anim.)
23:15
Nautical ChannelJump on Board 2014 Greece
23:15
EuroNewsHeadlines
23:15
France 24Rappel Des Titres
23:15
France 24_ENHeadlines
23:15
Deutsche WelleEurope in Concert - Top Acts Live
2 Door Cinema Club und Big Country
23:15
E!EntertainmentCelebrity Style Story
(can., 2012, reality show, sezonul 1, episodul 39)
23:15
Top Shop TVDormeo iMemory Silver
23:15
Bollywood ClasicZameer
(ind., 2005, thrill.)
23:15
TV CityCity Music
23:15
E!Entertainment HDCelebrity Style Story
(can., 2012, reality show, sezonul 1, episodul 39)
23:16
France 24Economie
23:16
France 24_ENBusiness
23:16
Duck TVEchipa bebe
(anim.)
23:17
EuroNewsInterview
23:18
Baby TVWish Upon A Star
23:20
Duck TVPădurarul
(anim.)
23:20
Russia 24Vesti. Ekonomika
23:20
France 5Emission d'expression directe
23:20
Antena 1 PloieştiPublicitate locală
23:20
Bollywood TV FilmViaţa în 10 ipostaze
(ind., 2007, avent. f)
23:20
TV CityCity Show
23:20
Disney JuniorUrsuleţul Mouk
(fra., 2011, s. anim.)
23:20
KBS WorldYou Are the Only One
23:21
France 24Un Oeil Sur Les Medias
23:21
France 24_ENMedia Watch
23:22
EuroNewsSport
23:22
Antena 1 PloieştiRetransmisie Antena 1
23:23
Baby TVGoodnight Teddy bear
23:23
Duck TVRestaurantul
(anim.)
23:25
TELE 7abcTazmania
(sua, 1991, s. d. anim.)
23:25
Viasat HistoryVremea care a schimbat lumea
(sua, 2013, s. doc., episodul 9)
23:25
BoomerangTazmania
(sua, 1991, s. d. anim.)
23:25
Chasse & PecheL'art de la chasse
23:25
JimJamEroii oraşului
(ger., 2012, s. anim.)
23:25
ATV HUATV Híradó
23:25
France 5C dans l'air
23:25
Top Shop TVDelimano 5 ani VIP HV
23:25
TV CityCity Zoom
23:26
Duck TVAventurierii spaţiului
(anim.)
23:27
Brazzers TVAngel's Angels
23:28
EuroNewsWeather
23:28
France 24Meteo
23:28
France 24_ENWeather
23:29
Baby TVOcean
23:29
Russia TodayPoliticking with Larry King
23:30
HistoryAşii amanetului
Amintiri despre avioane: Sezonul 9, Episodul 20
(sua, 2009, s. reality show)
23:30
Credo TVEste scris
(emis. rel.)
23:30
Prima TVTrăsniţii
(s. com., sezonul 24, episodul 50)
23:30
Disney ChannelSabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
(sua, 2013, f. anim. com.)
23:30
Realitatea TVRealitatea de la fix
(emis. info.)
23:30
Discovery ChannelHaos în direct
(s. doc.)
23:30
Discovery ScienceCum se fabrică?
(s. doc., sezonul 9, episodul 2)
23:30
Naţional 24 PlusVouă
(divertisment)
23:30
BBC EntertainmentAlan Carr: Chatty Man
(engl., 2009, talk show, sezonul 14, episodul 6)
23:30
Cartoon NetworkUimitoarea lume a lui Gumball
(engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
23:30
Fashion TVSpecial Weekend
23:30
Extreme Sports ChannelCircuitul GLORY
Seria 1, Episodul 5
(emis. sport)
23:30
XTSYHardcore Fever 5
23:30
Kanal DNoră pentru Leana
23:30
BBC World NewsFootball Focus
23:30
Taraf TV HDShow de show
Premieră
(mag. de div.)
23:30
Motors TVFia Wrc Daily Highlights
Rally De Portugal - Day 1
23:30
EuroNewsNews & Analysis
23:30
m1 HUIdőjárás-jelentés
Feliratozva a Teletext 111. oldalán.
23:30
France 24Le Journal
23:30
France 24_ENNews
23:30
Duck TVFamilia Castor
(anim.)
23:30
Speranţa TVEmisiune în limba engleză
23:30
Alfa Omega TVGaither şi prietenii
(emis. rel.)
23:30
CCTV NewsChina Insight
23:30
Trinitas TVSecvenţe TRINITAS
23:30
Russia 24Vesti. Seychas. Glavnye sobytiya
23:30
TVR NewsNews/Magazin/No comment
23:30
TV PaprikaBrunch la Bobby acasă
(2010, emis. culinară, sezonul 1, episodul 7)
23:30
Da Vinci LearningPuterea cunoaşterii - Marile universităţi ale Europei
(ger., 2005, s. doc.)
23:30
History HDAşii amanetului
Muzică şi golf: Sezonul 13, Episodul 18
(sua, 2009, s. reality show)
23:30
Discovery HD ShowcasePe urmele lui Bigfoot
Bigfoot Crossing in Georgia
(sua, 2011, s. doc.)
23:30
ZOOMProžektor Paris Hilton
23:30
ARTEVigilance volcanique au coeur de Java
23:30
National Geographic HDAnimale feroce
(sua, s. doc.)
23:30
Fashion TV HDSpecial Weekend
23:30
Top Shop TVDelimano Instant Water Heating new offer
23:30
The Fishing & Hunting ChannelFebra Vânătorii
(emis. sport)
23:30
Dolce Sport 1Sport 24
Ştiri
23:30
Erdély TVNeve és hivatása
23:30
LOOK PLUSRomânia de la A la Z
Cu: Sabin Gherman
(2013, emis. mag.)
23:30
Digi FilmDoom
(engl.-ceh.-ger.-sua, 2005, acţiune)
23:30
Travel MixRomânia Mea
23:30
High TV 3DAlways Justin Bieber
23:30
Top 1 TVNo information
23:30
FilmBoxMinte întunecată
(sua, 2006, thrill.)
23:30
TV Sud EstDesign auto-moto
Prezentator: Elena Geru
Producător: Dan Soreanu
23:30
LOOK TVDuda săptămânii
23:30
Acasă GOLDAniela
(rom., 2009, ser., episodul 142)
23:30
TV CityCity News
23:30
Digi WorldComorile lumii
(episodul 11)
23:30
RTL II HUAz élet csajos oldala
23:30
SuperOneSweet Teens
23:30
MegamaxTransformatorii: Cybertron
(sua, 2005, s. anim., sezonul 1, episodul 26)
23:30
Comedy Central ExtraViaţa în afara cabinetului
(sua, 2005, s. com., sezonul 1, episodul 8)
23:30
Dolce Sport 1 HDSport 24
Ştiri
23:30
Digi World HDComorile lumii
(episodul 11)
23:30
SuperOne HDSweet Teens
23:30
Digi Film HDDoom
(engl.-ceh.-ger.-sua, 2005, acţiune)
23:30
MTV Live HDElla Eyre: Live Lockdown
23:30
The Fishing & Hunting Channel Febra Vânătorii
(emis. sport)
23:30
AXN SpinNumerele
(sua, 2005, s. poliţist, sezonul 4, episodul 16)
23:30
H!T Music ChannelShuffle H!TS
(divertisment)
23:33
Duck TVGrădina zoo
(anim.)
23:34
m1 HUKenó
Feliratozva a Teletext 111. oldalán.
23:35
TVR InternaţionalAnchetele comisarului Antonescu
Prezentator: Dan Antonescu
(2015, emis. info.)
23:35
m1 HUMa éjjel
Feliratozva a Teletext 111. oldalán.
23:35
Sat 1Luke! Die Woche und ich
23:35
TV2 HUFrizbi Hajdú Péterrel
Feliratozva a TV2 Text 888. oldalán.
23:35
Russia 24Intervyu
23:35
Top Shop TVDormeo Siena Topper Retail
23:35
Digi LifeDin secretele creierului
Episodul 5
(engl., s. doc.)
23:35
Disney JuniorMoto animăluţele din junglă
(engl., 2009, s. anim.)
23:35
Digi Life HDDin secretele creierului
Episodul 5
(engl., s. doc.)
23:35
FilmBox FamilyÎnchiderea programului
23:36
Duck TVInstrumente muzicale
(anim.)
23:39
Baby TVMagic Lantern
23:40
TVR 2Defendor: un erou fără egal
(sua-engl.-can., 2009, acţ. com.)
23:40
Mezzo TVTriangle Of Squinches cho. By Alonzo King. Lines Ballet
23:40
AXN WhiteDestine
(fra., 2012, s. rom., sezonul 1, episodul 16)
23:40
NickelodeonPinguinii din Madagascar
(sua, 2008, s. anim.)
23:40
M6Ncis
23:40
EuroNewsEconomia
23:40
Film + HUCrank 2. - Magasfeszültség
23:40
JimJamEroii oraşului
(ger., 2012, s. anim.)
23:40
Trinitas TVSfinţii zilei (Sinaxar)
(emis. rel.)
23:40
Russia 24Vesti. Sport
23:40
Investigation DiscoveryCupluri criminale
(docu-drama, sezonul 5, episodul 2)
23:40
TVR HDFace toţi banii
Cu: Tudor Petremarin
(2011, emis. info.)
23:40
Top Shop TVWellneo Salt Inhaler new testim
23:40
Antena 1 PloieştiRetransmisie Antena 1
23:40
Bollywood TVRamji la Londra
(ind., 2005, com. de fam.)
23:40
TV CityCalendar
23:40
m2 HUCamelot
Leszámolás
Feliratozva a Teletext 222.oldalán.
23:41
Duck TVJocuri pe malul lacului
(com. neagră)
23:44
TV5MONDEGeopolitis
Cu: Xavier Colin
(emis. info.)
23:44
Baby TVFirst Baby Songs
23:44
Duck TVFabrica de jucării
(anim.)
23:44
Russia 24Vesti. Region
23:45
TVR 1Anchetele comisarului Antonescu
Prezentator: Dan Antonescu
(2015, emis. info.)
23:45
AXNLege şi dreptate
(sua, 2010, s. poliţist, sezonul 5, episodul 1)
23:45
Viasat ExploreFBI: Pe urmele criminalilor
(sua, 2011, mini.s. doc., sezonul 3, episodul 3)
23:45
Naţional 24 PlusŞtiri
(emis. info.)
23:45
Fine LivingDecoratoarele boeme
Wander Inn Makeover
(sua)
23:45
Nautical ChannelFacing Waves
23:45
EuroNewsHeadlines
23:45
Baby TVTwinkle star
23:45
France 24Rappel Des Titres
23:45
France 24_ENHeadlines
23:45
Trinitas TVParaclisul Maicii Domnului
(emis. rel.)
23:45
E!EntertainmentE! News
(sua, mag. de div.)
23:45
Digi Sport 1Ştirile Digi Sport
23:45
Top Shop TVDelimano 5 ani VIP HV
23:45
Samanyolu TVGece Haber
23:45
TV CityCocktail
23:45
Digi Sport 1 HDŞtirile Digi Sport
23:45
E!Entertainment HDE! News
(sua, mag. de div.)
23:46
France 24Le Journal De L'Afrique
23:46
France 24_ENEye On Africa
23:47
EuroNewsEuropa
23:48
Duck TVTangram
(s. d. anim.)
23:50
TELE 7abcGarfield Show
(fra., 2008, s. anim.)
23:50
Animal PlanetPoliţia aligatorilor
(f. doc., sezonul 3, episodul 10)
23:50
Viasat HistoryVânătorii de legende
(engl., 2012, s. doc., sezonul 2, episodul 2)
23:50
Cartoon NetworkChop Socky Chooks
(can.-sua, 2007, s. anim.)
23:50
TV 1000Soldatul Universal: Un nou început
(sua, 2009, acţiune)
23:50
BoomerangGarfield Show
(fra., 2008, s. anim.)
23:50
TVEAlaska y Segura
Programa de entrevistas conducido por la cantante Alaska y el actor Santiago Segura.
23:50
PRO 7Bangkok Dangerous
23:50
Discovery WorldJFK văzut de către agenţii lui secreţi
(sua, 2010, f. doc.)
23:50
ATV HUVilághíradó
23:50
Top Shop TVDormeo Siena Topper Retail
23:50
Viasat NatureDe dragul câinilor
(2014, s. doc., sezonul 1, episodul 3)
23:50
FilmBox PlusCei uitaţi
(sua, 2003, dr., col., a-n)
23:50
TV CityCity Zen
23:50
Disney JuniorAtacul artei
(por., 2011, s. tv)
23:50
Animal Planet HDPoliţia aligatorilor
(f. doc., sezonul 3, episodul 10)
23:50
BBC EarthCrede-mă, sunt doctor!
Sezonul 2, Episodul 3
23:50
Duna HUA rejtélyes XX. század
Feliratozva a teletext 333. oldalán.
23:51
Duck TVPuzzle
(2014, anim.)
23:52
EuroNewsSport
23:52
Duck TVLa muzeu
(anim.)
23:52
Russia 24Vesti. Rakurs
23:53
Discovery ScienceCum se fabrică?
(s. doc., sezonul 9, episodul 3)
23:53
Brazzers TVLesbian MILFs Love Wet Pink: Is This What You Mean?
23:54
Baby TVConcertino
23:55
Disney ChannelWolf Blood
(engl., 2012, fantasy)
23:55
CinemaxGeneraţia blestemată
(sua-fra., 1995, f. dr.)
23:55
Fashion TVSpecial Weekend
23:55
Motors TVRomanian Rally Championship
Arad Rally
23:55
Chasse & PecheL'art de la chasse
23:55
JimJamPrietenii mei, animalele: Misiune Subacvatică
(s. copii)
23:55
Fashion TV HDSpecial Weekend
23:55
Top Shop TVWellneo Salt Inhaler new testim
23:55
TV CityMeteo
23:56
Duck TVPiticii harnici
(anim.)
23:56
FilmBox HDCromofobia
(sua-engl.-fra., 2005, f. dr.)
23:58
EuroNewsWeather
23:58
France 24Meteo
23:58
France 24_ENWeather
23:58
Russia 24Prognoz pogody
23:59
Duck TVOraşul însorit
(anim.)
23:59
Russia 24Bez kommentariev