00:00
Etno TVDor călător
Cu: Lorenna/Adina Roşca/Silvia Semeniuc
(mag. de div.)
00:00
TVR 2Mituri muzicale româneşti
00:00
Kiss TVKiss by night
00:00
TVR InternaţionalTelejurnal
(emis. info.)
00:00
Realitatea TVRealitatea de la fix
(emis. info.)
00:00
Discovery ChannelMonştrii apelor
Cele mai tari secvenţe din Sezoanele 1-5: Întâlniri fatale
(sua, 2009, s. doc.)
00:00
B1Ştirile B1
(emis. info.)
00:00
National GeographicCum să învingi sistemul
(sua, 2015, s. reality show)
00:00
MTV RomâniaRidiculousness
(s.de divert., sezonul 6, episodul 4)
00:00
DivaVacanţă cu Derek
(can., 2010, com. de fam.)
00:00
EurosportCălărie
00:00
VH1Late Night Love
00:00
Sport.roŞtiri Sport.ro
(emis. sport)
00:00
Etno TV HDDor călător
Cu: Lorenna/Adina Roşca/Silvia Semeniuc
(mag. de div.)
00:00
SENSONo information
00:00
CBS RealityInfidelităţi
Seria 10, Episodul 13
00:00
Antena 3Ştiri
(emis. info.)
00:00
VH1 ClassicNothing But The 00s
00:00
MTV BaseNo information
00:00
TelesportNo information
00:00
ORF1No information
00:00
Eurosport 2Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS
(emis. sport)
00:00
Favorit TVSpectacol Ftv Vară, Vară Primăvară
Concurs
00:00
AXN WhiteRegina
(sua, 2013, s. dr., sezonul 1, episodul 17)
00:00
TRACE UrbanHit Us
00:00
Cinemax 2Desculţ în parc
(sua, 1967, com.)
00:00
Travel ChannelBiroul de Obiecte Pierdute
(sua, 2012, s. doc.)
00:00
PrivateTVLA Lust
00:00
Boom Sport OneNo information
00:00
BBC World NewsBBC World News
00:00
Taraf TV HDVideodedicaţii
(progr.muz.)
00:00
M6Enquete Exclusive
00:00
EuroNewsNews
00:00
CNNCNN Today
00:00
Antena StarsTest de fidelitate
(reality show)
00:00
m1 HUHíradó
Feliratozva a Teletext 111. oldalán.
00:00
France 24Le Journal
00:00
France 24_ENNews
00:00
Duck TVInstrumente muzicale
(anim.)
00:00
Deutsche WelleJournal
Nachrichten
00:00
KBS WorldNews Plaza
00:00
Nat Geo WildApocalipsa? Morţi pe capete
(sua, 2013, s. doc.)
00:00
Alfa Omega TVMapamond Creştin
(rep.)
00:00
CCTV NewsNews Update
00:00
Russia 24Vesti. Seychas.
00:00
Ten TvNo information
00:00
Music ChannelHot Nights
00:00
Party TVNo information
00:00
TVR 3Gustă Transilvania
TVR Cluj
(emis. culinară)
00:00
HistoryOamenii cu topoare
15. Zile de câine (7. season)
(sua, 2008, s. reality show)
00:00
Canal 1No information
00:00
TVR NewsNews/Magazin/No comment
00:00
Da Vinci LearningPe urmele lui Tintin
(fra., 2009, s. doc.)
00:00
E!EntertainmentE! News
(sua, mag. de div.)
00:00
SportKlub+No information
00:00
Boom Sport TwoNo information
00:00
History HDOamenii cu topoare
15. Zile de câine (7. season)
(sua, 2008, s. reality show)
00:00
Balkanika MTVBalkan Party
Dedicaţii muzicale
00:00
TVR HDGarantat 100%
(talk show)
00:00
Pink PlusFarma
00:00
Bloomberg TVAsia's Business: Paul Smith
00:00
Top Shop TVDormeo Siena Topper Product
00:00
The Fishing & Hunting ChannelCarp Zwolle 2015
00:00
Nat Geo Wild HDApocalipsa? Morţi pe capete
(sua, 2013, s. doc.)
00:00
Dolce Sport 1Sport Center
Talk Show
00:00
Valea Prahovei TVGeneraţia de Aur
(talk show)
00:00
TLCCum am ajuns la Urgenţă
(sua, 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 15)
00:00
Revizie tehnicăNo information
00:00
Travel MixAgroturistica
(2011, emis. mag.)
00:00
Kapital TVAvocat
00:00
High TV 3DAlways Justin Bieber - New Program
00:00
Columna TVRetrospectivă ştiri
Cu: Andreea Stoica şi Roxana Starzonk
00:00
Broadcast breakNo information
00:00
România TVRomania TV News 24:00
(emis. info.)
00:00
TV Sud EstFashion
Producător: Eduard Negoci
00:00
Digi 24 HDJurnal de ştiri
Cu: Radu Maxim
00:00
LOOK TVLiga 1: Cs Gaz Metan Mediaş - Fc Petrolul Ploieşti
Etapa 27
Meci 5
(emis. sport)
00:00
Naşul TVPăstorul cel bun
00:00
TV CityCity Cinema
00:00
6TVNo information
00:00
Penthouse 3DVicious Vixens
00:00
RTL II HUShowder Klub
00:00
MegamaxKong
(sua, 2001, s. d. anim., sezonul 1, episodul 3)
00:00
ShortsTVNuestro Pequeno Secreto
00:00
Mooz HDWEEKEND MOOZMIX
00:00
Mooz HitsWEEKEND MOOZMIX
00:00
Mooz RoMoozik Nopţii
00:00
Dolce Sport 1 HDSport Center
Talk Show
00:00
Digi 24Jurnal de ştiri
Cu: Radu Maxim
00:00
Sport.ro HDŞtiri Sport.ro
(emis. sport)
00:00
Eurosport 2 HDFotbal: Liga Americană de fotbal MLS
(emis. sport)
00:00
MTV Live HDYears & Years: MTV Brand New
00:00
The Fishing & Hunting Channel Carp Zwolle 2015
00:00
E!Entertainment HDE! News
(sua, mag. de div.)
00:00
H!T Music ChannelShuffle H!TS
(divertisment)
00:00
Inedit TVCine noaptea chefuieşte
Videoclipuri cu muzică de petrecere şi voie bună. Filmări cu nunţi tradiţionale din toate zonele ţării.
00:00
Acasă TVIubire ca în filme
(rom., 2006, s. tv)
00:00
TVHPreuniversitaria
(2013, emis. info.)
00:00
Duna HUWTCC Túraautó-világbajnokság
Marokkó
00:00
CNBCMeet The Press
00:00
Antena 1 PloieştiRetransmisie Antena 1
00:00
Acasă TV HDIubire ca în filme
(rom., 2006, s. tv)
00:00
Mooz DanceMooz Nightclub
00:00
Mooz Dance HDMooz Nightclub
00:01
Baby TVFirst Baby Songs
00:02
Baby TVThe amazing world
00:04
Top Shop TVDormeo Siena Topper Retail
00:04
ShortsTVHere'S Johnny
00:05
EurosportCălărie: Cupa Mondială FEI, la Las Vegas, în Statele Unite
00:05
Discovery ScienceCum se fabrică: Automobile de vis
(2013, s. doc., sezonul 1, episodul 6)
00:05
TCMPortocala mecanică
(engl., 1971, f. dr., col., a-n)
00:05
NickelodeoniCarly
(sua, 2007, s. tv)
00:05
Chasse & PecheL'integrale de la peche en mer - serie 1
00:05
Baby TVFirst Baby Songs
00:05
Duck TVJocuri pe malul lacului
(com. neagră)
00:05
JimJamKipper
(engl., 1998, s. anim.)
00:05
TV CityScena
00:06
Baby TVTwinkle star
00:08
EuroNewsSport
00:08
Duck TVFabrica de jucării
(anim.)
00:09
KidsCoNo information
00:09
Top Shop TVWalkmaxx balerini+adaptive
00:10
Viasat ExploreTrupele de commando
( aus., 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 2)
00:10
BBC EntertainmentDCI Banks
(engl., 2010, s. poliţist, sezonul 1, episodul 2)
00:10
BBC World NewsTBA
00:10
Sat 1Criminal Minds
(sua-can., 2005, s. poliţist)
00:10
Russia 24Vesti. Region
00:10
TV CityBookarest
00:12
m1 HUIdőjárás-jelentés
Feliratozva a Teletext 111. oldalán.
00:12
Duck TVTangram
(s. d. anim.)
00:13
EuroNewsNo Comment
00:15
HBOKnick
(sua, 2014, s. dr., episodul 10)
00:15
PRO TV InternaţionalDupă 20 de ani
(talk show)
00:15
Naţional 24 PlusBaronii
(2006, s. com.)
00:15
Cartoon NetworkChop Socky Chooks
(can.-sua, 2007, s. anim.)
00:15
Brazzers TVAnal Teens - Poolside Stuffing: Beach Bum Fuck  
00:15
BoomerangOrăşelul leneş
(sua-isl., 2004, progr. copii)
00:15
Nautical ChannelKite Masters
00:15
EuroNewsHeadlines
00:15
Baby TVOcean
00:15
m1 HUVilághíradó
Feliratozva a Teletext 111. oldalán.
00:15
France 24Intelligence Economique
00:15
France 24_ENSports
00:15
Duck TVPuzzle
(2014, anim.)
00:15
Deutsche WelleJournal
Die Woche
00:15
JimJamPrietenii mei, animalele: Misiune Subacvatică
(s. copii)
00:15
Top Shop TVDelimano Instant Water Heating
00:15
Bollywood TV FilmJocul
(ind., 2011, acţiune)
00:15
TV CityCity Music
00:15
Digi WorldOperaţiunea Iceberg
(engl., 2012, s. doc., sezonul 1, episodul 2)
00:15
Digi LifeMotivaţia e totul - cu Jeff Halvey
Episodul 12
(sua, 2013, talk show)
00:15
Disney JuniorJulius Junior
(sua, 2013, s. anim.)
00:15
HBO HDKnick
(sua, 2014, s. dr., episodul 10)
00:15
Digi World HDOperaţiunea Iceberg
(engl., 2012, s. doc., sezonul 1, episodul 2)
00:15
Eurosport HDCălărie
00:15
Digi Life HDMotivaţia e totul - cu Jeff Halvey
Episodul 12
(sua, 2013, talk show)
00:15
FilmBox FamilyÎnchiderea programului
00:17
EuroNewsCinema
00:17
Duck TVLa muzeu
(anim.)
00:19
Duck TVPiticii harnici
(anim.)
00:20
Disney ChannelVioletta
(arg., 2012, s. tv)
00:20
B1Ultimul cuvânt
Cu: Cătălin Striblea
(talk show)
00:20
Russia 24Vesti. Sobytiya nedeli
00:20
ARTECosi fan tutte
00:20
Top Shop TVDormeo iMemory Silver
00:20
Samanyolu TVAvrupa Haber
00:20
TV CityCity Show
00:20
Penthouse 3DInterracial Fever
00:23
Duck TVOraşul însorit
(anim.)
00:25
Extreme Sports ChannelÎn lumea fanteziei lui Rob Dyrdek
Episodul 7
00:25
Motors TVFim Mx2 World Championship Replay
Rd 4: Arco Di Trento (Italy) - Race 2
00:25
EuroNewsNo Comment
00:25
Baby TVThe Amazing World
00:25
France 5La grande librairie
00:25
FilmBox HDMuşcătura
(can., 2008, com. horror)
00:25
TV CityCity Zoom
00:25
SuperOneRekindled
00:25
Comedy Central ExtraSouth Park
(sua, 1997, s. anim., sezonul 12, episodul 4)
00:25
SuperOne HDRekindled
00:25
Eurosport HDCălărie
00:25
AXN SpinRegele tocilarilor
(sua-engl., 2013, s. reality show, sezonul 1, episodul 6)
00:26
TV5MONDETV5Monde Le Journal
Afrique
(emis. info.)
00:26
Duck TVDemonstraţiile lui Albert
(anim.)
00:28
EuroNewsWeather
00:28
Baby TVSweet dreams
00:28
France 24Meteo
00:28
France 24_ENWeather
00:28
Russia 24Prognoz pogody
00:28
ShortsTVAbsolutely Positive
(hol., 2006, dr.)
00:30
Mezzo TVRoberto Fonseca SOLO at Jazz a la Villette
00:30
Realitatea TVAcasă la oamenii Realităţii
00:30
National GeographicCum să învingi sistemul
(sua, 2015, s. reality show)
00:30
MTV RomâniaMusic Rulz
(progr.muz.)
00:30
Sport.roRegii KO-ului
Episodul 21+22/52, sezonul 4
Exploziv
00:30
Viasat HistoryOperaţiuni secrete
(engl., 2012, s. doc., sezonul 2, episodul 5)
00:30
Discovery ScienceŞtiinţa sporturilor
(sua, 2007, s. doc., sezonul 1, episodul 10)
00:30
Money.roNo information
00:30
Atomic TVNo information
00:30
Travel ChannelBiroul de Obiecte Pierdute
(sua, 2012, s. doc.)
00:30
TeleshopNo information
00:30
Alpha TVNo information
00:30
NickelodeoniCarly
(sua, 2007, s. tv)
00:30
EuroNewsNews
00:30
CNNWinning Post
00:30
France 24Le Journal
00:30
France 24_ENNews
00:30
Duck TVTur în China
(anim.)
00:30
Deutsche WelleProjekt Zukunft
Das Wissenschaftsmagazin
00:30
KBS WorldA STYLE For You
00:30
Alfa Omega TVVerdictul ştiintei: Creaţie!
(talk show)
00:30
CCTV NewsDialogue
00:30
JimJamPrietenii Woody
(s. d. anim.)
00:30
Movies 24No information
00:30
Russia 24Vesti. Seychas. Glavnye sobytiya
00:30
TVR NewsNews/Magazin/No comment
00:30
DoQ HUNostradamus hatása
00:30
Discovery HD ShowcaseCele mai nereuşite tatuaje din America
Elephants, Skaters and Bears, Oh My!
00:30
Investigation DiscoveryCazuri rezolvate
(s. doc., sezonul 2, episodul 23)
00:30
Pink ExtraPeti Element
00:30
Pink FilmZALAZAK SUNCA
00:30
Bloomberg TVAsia's Business: Hysan
00:30
Vox NewsNo information
00:30
Top Shop TVWalkmaxx balerini+adaptive
00:30
The Fishing & Hunting ChannelSoluţiile Lui Walter Tamas
(divertisment)
00:30
Viasat NatureDin dragoste pentru elefanţi
(can.-Kenya, 2010, f. bio)
00:30
TVT89No information
00:30
Dolce Sport 1Sport 24
Ştiri
00:30
TVR CraiovaÎnchiderea programului
00:30
Travel MixIstorie&cultură
(2011, emis. mag.)
00:30
High TV 3DPepole In Seoul New Program
00:30
FilmBoxThe Flying Guillotine
(hongk.-taiv., 1976, acţiune)
00:30
TV Sud EstRetroshow
Producător: Dan Soreanu
00:30
Acasă GOLDDisaster Date
(sua, 2009, s. reality show)
00:30
Impuls TVNo information
00:30
TV CityCity News
00:30
Disney JuniorCalimero
(it.-fra., 2014, s. anim.)
00:30
SundanceLow Winter Sun
(sua, 2013, s. poliţist)
00:30
MegamaxKong
(sua, 2001, s. d. anim., sezonul 1, episodul 4)
00:30
ShortsTVSamuel De Mango
(sua-puert., 2005, com.)
00:30
Dolce Sport 1 HDSport 24
Ştiri
00:30
Sport.ro HDRegii KO-ului
Episodul 21+22/52, sezonul 4
Exploziv
00:30
Eurosport HDCiclism: Cursa Amstel Gold, în Olanda
(emis. sport)
00:30
MTV Live HDFoxes Live @ Wireless 2014
00:30
The Fishing & Hunting Channel Soluţiile Lui Walter Tamas
(divertisment)
00:30
Sundance HDLow Winter Sun
(sua, 2013, s. poliţist)
00:30
RTL 2Das Nachrichtenjournal
00:30
Inedit TVÎnchiderea programului
00:30
Antena 1Şefi de coşmar
(sua, 2011, com.)
00:33
Duck TVIndia
(s. d. anim.)
00:35
TVR InternaţionalSport
00:35
Cartoon NetworkCei patru Fantastici
(sua, 2006, s. anim.)
00:35
AXN BlackDe la Apusul la Răsăritul Soarelui
(sua, 2014, s. tv, sezonul 1, episodul 10)
00:35
Fine LivingNunţi de lux
(sua, 2006, s. reality show)
00:35
TVEEn portada
En dos anos, el papa Francisco ha renovado el discurso de la Iglesia y se ha convertido en un pontífice diferente y cercano.
00:35
Chasse & PecheL'integrale de la peche en mer serie 2
00:35
m1 HUMa éjjel
Feliratozva a Teletext 111. oldalán.
00:35
JimJamPrietenii Woody
(s. d. anim.)
00:35
Russia 24Vesti. Ekonomika (itogi)
00:36
Duck TVPuffy şi Tubby
(anim.)
00:36
Top Shop TVWellneo Salt Inhaler
00:38
EuroNewsSport
00:39
Duck TVLumea piticilor
(anim.)
00:40
TVR InternaţionalMelodii, melodii
(rom., 1978, com.)
00:40
Brazzers TVPink Licking Lesbians: Ms Boss  
00:40
RTLBest of...! Deutschlands schnellste Rankingshow
00:40
JimJamCare-i ideea?
(engl., 2013, s. anim.)
00:40
TV CityCalendar
00:40
Penthouse 3DLatin Lust
00:40
m2 HUForma-1
Bahreini Nagydíj
Futam
Közvetítés Szahirból felvételről
00:41
Top Shop TVDormeo Siena Topper Product
00:42
Duck TVIndi
(s. d. anim.)
00:43
EuroNewsNo Comment
00:45
TVR 1Andografia zilei
Best of
00:45
Animal PlanetLumea animalelor - Necenzurat
(sua, 2008, ser., sezonul 1, episodul 5)
00:45
TV5MONDEL'Invite
00:45
Naţional 24 PlusAlbumul Naţional
(musical)
00:45
TRACE UrbanPlaylist
00:45
BoomerangOrăşelul leneş
(sua-isl., 2004, progr. copii)
00:45
Nautical ChannelTop Story
00:45
EuroNewsHeadlines
00:45
CNNDefining Moments
00:45
Baby TVWish Upon A Star
00:45
France 24A L'Affiche
00:45
France 24_ENThe Interview
00:45
Duck TVMonica şi Rudy
(s. d. anim.)
00:45
JimJamCare-i ideea?
(engl., 2013, s. anim.)
00:45
Discovery WorldAnchetă la Palat
(sua, 2009, s. doc., episodul 1)
00:45
Universal ChannelDiavolii tazmanieni
(can., 2013, S.F.)
00:45
Digi Sport 1Ştirile Digi Sport
00:45
Top Shop TVDormeo Siena Topper Retail
00:45
TV CityCocktail
00:45
Digi LifeDigi portret: Răzvan Popovici
00:45
Disney JuniorHenry Dragomonstru
(irl., 2013, s. anim.)
00:45
Animal Planet HDLumea animalelor - Necenzurat
(sua, 2008, ser., sezonul 1, episodul 5)
00:45
ShortsTVOtto & Anna
(sua)
00:45
Digi Sport 1 HDŞtirile Digi Sport
00:45
Digi Life HDDigi portret: Răzvan Popovici
00:47
EuroNewsEconomia Review
00:49
Duck TVPe aripile vântului
(anim.)
00:50
TVR 1Escroci de treabă
(sua, 2008, s. poliţist, episodul 13)
00:50
AXN WhiteRegina
(sua, 2013, s. dr., sezonul 1, episodul 18)
00:50
Extreme Sports ChannelÎn lumea fanteziei lui Rob Dyrdek
Episodul 8
00:50
Baby TVSweet dreams
00:50
JimJamBarney şi prietenii săi
(sua, 1992, s. tv)
00:50
Discovery HD ShowcaseCele mai nereuşite tatuaje din America
Daggers, Chicken Scratch and a Stellar Cover-Up
00:50
TVR HDFace toţi banii
Cu: Tudor Petremarin
(2011, emis. info.)
00:50
Top Shop TVWalkmaxx balerini+adaptive
00:50
TV CityCity Zen
00:50
Digi LifeBucătăria lui Bill Granger din Notting Hill
Episodul 8
(emis. culinară)
00:50
Digi Life HDBucătăria lui Bill Granger din Notting Hill
Episodul 8
(emis. culinară)
00:53
TV5MONDEMeteo
00:53
Duck TVLumea lui Mimo
(anim.)
00:54
m1 HUAngol nyelvű hírek
Feliratozva a Teletext 111. oldalán.
00:55
TV Sud EstVideotext
(emis. info.)
00:55
BBC EntertainmentVeriga slabă
(engl., 2000, s.de divert., sezonul 12, episodul 92)
00:55
NickelodeonVictoria: în lumina reflectoarelor
(sua, 2010, s. com.)
00:55
EuroNewsNo Comment
00:55
RTL Klub HUPortré
Feliratozva az RTL Klub TXT 888. oldalán.
00:55
TV2 HUWaterworld - Vízivilág
Feliratozva a TV2 Text 888. oldalán.
00:55
ATV HUATV Híradó
00:55
TVR 3România în 5 minute
(doc.)
00:55
FilmBox PlusCei uitaţi
(sua, 2003, dr., col., a-n)
00:55
TV CityMeteo
00:55
Comedy Central ExtraSouth Park
(sua, 1997, s. anim., sezonul 12, episodul 5)
00:56
Duck TVPăpuşile - echipa de salvare
(anim.)
00:56
Top Shop TVDelimano Instant Water Heating
00:58
EuroNewsWeather
00:58
France 24Meteo
00:58
France 24_ENWeather
00:58
Russia 24Prognoz pogody
00:59
Duck TVZack şi Ziggy
(anim.)
00:59
Russia 24Bez kommentariev
01:00
Viasat ExploreÎnchiderea programului
01:00
Etno TVLa Mulţi Ani ,femeie!
01:00
Prima TVApel de urgenţă
(2015, episodul 6)
01:00
Discovery ChannelO pradă mortală: La pescuit de homari
(sua, 2009, f. doc., episodul 6)
01:00
National GeographicOameni cu greutate
(f. doc.)
01:00
VH1VH1 Shuffle
01:00
TV5MONDELa Regate
01:00
Etno TV HDCântece pentru cei dragi
Cu: Lorenna, Adina Roşca, Adriana Ştefan, Liliana Geapănă
(divertisment)
01:00
PRO TV InternaţionalRomânia, te iubesc!
(rep.)
01:00
CBS RealityCrime care au şocat Australia
Seria 1, Episodul 3
( aus., 2013, s. doc.)
01:00
Cartoon NetworkCei patru Fantastici
(sua, 2006, s. anim.)
01:00
Antena 3Numai de bine
(2013, mag. life-style)
01:00
MTV Rocks
01:00
Euforia Lifestyle TVVăduvele negre
(fin., 2014, mini-s., episodul 1)
01:00
TRACE UrbanUrban Hit
01:00
Brazzers TVPromotional Pound  
01:00
Travel ChannelMâncăruri bizare în America
(sua, 2006, gastro-reality)
01:00
XTSYBangin' Euro Whores
01:00
U TVDND My Night
(progr.muz.)
01:00
Fine LivingVânător de chilipiruri
(s. călătorii)
01:00
BBC World NewsNewsday
01:00
Taraf TV HDVideodedicaţii
(progr.muz.)
01:00
Nautical ChannelMarine Machines
01:00
EuroNewsNews
01:00
CNNCNN Today (with World Sport)
01:00
m1 HUHimnusz
01:00
France 24Le Journal
01:00
France 24_ENNews
01:00
Deutsche WelleJournal
Nachrichten
01:00
Speranţa TVLoma Linda
(emis. rel.)
01:00
Nat Geo WildPrinşi în fapt
(s. doc.)
01:00
Alfa Omega TVVindecare şi împărăţie
01:00
CCTV NewsNews Update
01:00
Classical MusicC MUSIC TV MOONLIGHT MELODIES
01:00
Trinitas TVTeologie academică şi viaţa bisericească
01:00
Russia 24Vesti. Seychas.
01:00
Neptun TVReporter plus
(2014, progr.etno.)
01:00
GINX TVGaming TV 24/7
01:00
Music ChannelClub Zone
Cu: Mircea Zara
(divertisment)
01:00
TVR 3Piper pe limbă
TVR Timişoara
Cu: Robert Şerban
(mag. life-style)
01:00
HistoryExpediţia rechinilor
8. Golful uriaşilor (1. season)
(sua, 2012, s. doc.)
01:00
TVR NewsNews/Magazin/No comment
01:00
Da Vinci LearningDetectivii de fosile
(engl., 2008, s. doc.)
01:00
E!EntertainmentE!ES
(mag. life-style)
01:00
History HDExpediţia rechinilor
8. Golful uriaşilor (1. season)
(sua, 2012, s. doc.)
01:00
Digi Sport 1Rezumat UEFA Europa League
01:00
ESPN AmericaNo information
01:00
The Fishing & Hunting ChannelAventurile Ihr
(s. doc.)
01:00
Prahova TVInfochannel
01:00
Nat Geo Wild HDPrinşi în fapt
(s. doc.)
01:00
U TV HDDND My Night
(progr.muz.)
01:00
Dolce Sport 1Formula 1 - Bahrain
01:00
LOOK PLUSLiga 1: Fc Steaua Bucureşti - Fc Oţelul Galaţi
Etapa 27
Meci 7
(emis. sport)
01:00
TLCCum am ajuns la Urgenţă
(sua, 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 16)
01:00
Kapital TVInfo KTV
01:00
High TV 3DFashion Week
01:00
Prahova TVInfochannel
01:00
Columna TVRoadele Pământului
Cu: Adina Milea
01:00
România TVRomania TV News 24:00
(emis. info.)
01:00
GIGA TVNo information
01:00
Naşul TVNaşul Special
Cu: Radu Moraru
(talk show)
01:00
Mediaset ItaliaDomenica Live
01:00
TV CityCity Cinema
01:00
Penthouse 3DThe Power Of Ass
01:00
Disney JuniorZou
(fra.-singap, 2012, s. anim.)
01:00
RTL II HUA titkok könyvtára 3. - A Júdás-kehely átka
01:00
MegamaxBernard
(fra.-sud cor.-spa., 2004, s. anim.)
01:00
ShortsTVTown Red
(sua, 2013, s. m.)
01:00
Digi Sport 1 HDRezumat UEFA Europa League
01:00
Dolce Sport 1 HDFormula 1 - Bahrain
01:00
Eurosport HDÎnchiderea programului
01:00
MTV Live HDElla Eyre: Brand New Liverpool
01:00
The Fishing & Hunting Channel Aventurile Ihr
(s. doc.)
01:00
E!Entertainment HDE!ES
(mag. life-style)
01:00
RTL 2Dragon Eyes
01:00
H!T Music ChannelInsomnia
(divertisment)
01:00
Acasă TVDoctorul casei
(2013, emis. info.)
01:00
TVHPreuniversitaria
(2013, emis. info.)
01:00
Digi 24 TimişoaraInfotext
01:00
CNBCAsia The Rundown
01:00
Dolce Sport 2NBA Action
01:00
Acasă TV HDDoctorul casei
(2013, emis. info.)
01:00
MTV HitsFresh Vidz & Hot Hits!
01:00
MTV DanceAxwell ? Ingrosso: 10 Big Ones
01:00
Chasse & PecheL'art de la chasse
01:00
Bloomberg TVNo information
01:01
Top Shop TVDormeo iMemory Silver
01:02
m1 HUÉjszakai program
Közben: Minden órában Egy Perc Híradó
01:03
Duck TVGrădina zoo
(anim.)
01:03
Deutsche WelleDokumentationen und Reportagen
01:04
Baby TVConcertino
01:05
Disney ChannelVioletta
(arg., 2012, s. tv)
01:05
Duck TVInstrumente muzicale
(anim.)
01:05
Digi 24 HDCa-n filme
(2012, progr. art.)
01:05
TV CityScena
01:05
Digi 24Ca-n filme
(2012, progr. art.)
01:05
AXN SpinLege şi dreptate
(sua, 2010, s. poliţist, sezonul 5, episodul 4)
01:08
EuroNewsSport
01:09
Baby TVTwinkle star
01:10
TVR 2Teatru
(teatru TV)
01:10
BoomerangTom şi Jerry se dau în spectacol
(sua, 2014, f. anim. com.)
01:10
RTLMarvel's The Avengers
01:10
Duck TVJocuri pe malul lacului
(com. neagră)
01:10
Sat 1Navy CIS: New Orleans
01:10
National Geographic HDAnii '80
(engl., 2013, s. doc.)
01:10
TV CityBookarest
01:10
Digi WorldPe orbita: în umbra sateliţilor
01:10
Digi World HDPe orbita: în umbra sateliţilor
01:11
Top Shop TVWellneo Salt Inhaler
01:13
EuroNewsNo Comment
01:13
Duck TVFabrica de jucării
(anim.)
01:15
HBO2+2
(ger.-rom., 2014, com., a-n)
01:15
EurosportCălărie
01:15
Film CaféLegile mişcării
(sua, 2008, com.)
01:15
NickelodeonVictoria: în lumina reflectoarelor
(sua, 2010, s. com.)
01:15
Motors TVFim Mxgp World Championship Replay
Rd 4: Arco Di Trento (Italy) - Race 2
01:15
EuroNewsHeadlines
01:15
Antena StarsDosarele VIP
(2013, divertisment)
01:15
France 24Sports
01:15
France 24_ENSports
01:15
JimJamMaimuţa vede, Maimuţa face
(s. anim.)
01:15
Discovery HD ShowcaseMăritate cu Mafia
The Bitch Is Back
(sua, 2011, s. reality show)
01:15
TVR HDNocturne
Invitat: Daniel Benga, preot
Realizator: Marina Constantinescu. Redactor Oana Cucuruzeanu. Regia artistică Aurel Badea. Producător tv Marina
(talk show)
01:15
TV CityCity Music
01:15
Disney JuniorMoto animăluţele din junglă
(engl., 2009, s. anim.)
01:15
SundanceLow Winter Sun
(sua, 2013, s. poliţist)
01:15
HBO HD2+2
(ger.-rom., 2014, com., a-n)
01:15
Sundance HDLow Winter Sun
(sua, 2013, s. poliţist)
01:16
Top Shop TVDormeo Siena Topper Product
01:17
EuroNewsLe Mag
01:17
Duck TVTangram
(s. d. anim.)
01:18
Baby TVWish Upon A Star
01:20
Viasat HistoryNaştere, căsătorie şi moarte în Evul Mediu
(engl., 2013, s. doc., episodul 1)
01:20
Discovery ScienceCum se fabrică diverse lucruri?
(s. doc., sezonul 6, episodul 12)
01:20
Cartoon NetworkRobotboy
(fra., 2005, s. anim.)
01:20
Extreme Sports ChannelCircuitul GLORY
Seria 1, Episodul 6
(emis. sport)
01:20
TVEDias de cine
01:20
HBO ComedyViaţa de 5 stele
(sua, 2011, com.)
01:20
Duck TVPuzzle
(2014, anim.)
01:20
CCTV NewsChina 24
01:20
Russia 24Vesti. Puteshestvie
01:20
ATV HUTetthely
01:20
Investigation DiscoveryCrime care au zguduit lumea
(s. doc., sezonul 1, episodul 3)
01:20
Top Shop TVDormeo Siena Topper Retail
01:20
Viasat NatureInstinct sălbatic
(2013, ser., sezonul 1, episodul 3)
01:20
TV CityCity Show
01:20
Digi Life10 reguli pentru sănătate - Alimente minune
Episodul 9
01:20
Digi Life HD10 reguli pentru sănătate - Alimente minune
Episodul 9
01:21
Duck TVLa muzeu
(anim.)
01:22
ShortsTVBlue Hole
01:23
Baby TVSweet dreams
01:25
AMCReţeaua
(sua, 1976, f. dr.)
01:25
EurosportCălărie
01:25
Brazzers TVAll My Exes Exposed  
01:25
M6Enquete Exclusive
01:25
EuroNewsNo Comment
01:25
Film + HUA panamai szabó
01:25
Duck TVPiticii harnici
(anim.)
01:25
JimJamForme
(s. anim.)
01:25
France 5Planete des hommes
01:25
Top Shop TVWalkmaxx balerini+adaptive
01:25
TV Sud EstNo information
01:25
Bollywood TVMausam
(ind.-engl., 2011, dr. romantic.)
01:25
TV CityCity Zoom
01:25
Disney JuniorAtacul artei
(por., 2011, s. tv)
01:25
Comedy Central ExtraSouth Park
(sua, 1997, s. anim., sezonul 12, episodul 6)
01:25
Chasse & PecheL'art de la chasse
01:28
EuroNewsWeather
01:28
France 24Meteo
01:28
France 24_ENWeather
01:28
Duck TVOraşul însorit
(anim.)
01:28
Russia 24Prognoz pogody
01:30
Pro CinemaLa Bloc
(2003, s. com., episodul 16)
01:30
PRO TVApropo TV
(divertisment)
01:30
B1Ştirile B1
(emis. info.)
01:30
EurosportCiclism: Cursa Amstel Gold, în Olanda
(emis. sport)
01:30
TVHVorbiţi, scrieţi româneşte
Cu: Valeriu Marinescu
(emis. info.)
01:30
Sport.roWrestling WWE NXT Next Generation
Episodul 161
Showtime
Showtime
(sua, 2010, s. reality show)
01:30
CinemaxSora mea iubită
(engl., 1994, f. dr.)
01:30
Etno TV HDÎnchiderea programului
01:30
Antena 3Sinteza zilei
(talk show)
01:30
TV 1000O iubesc pe Silvia Saint
Suedia, Erotic, 2007
01:30
AXN BlackAni de răscruce
(sua, 2014, s. doc., sezonul 1, episodul 5)
01:30
BoomerangPatrula junglei în acţiune
(fra., 2011, s. teat. păp.)
01:30
U TVÎnchiderea programului
01:30
BBC World NewsAsia Business Report
01:30
EuroNewsNews
01:30
Euro ChannelNo information
01:30
RTL Klub HUS. Darko
Feliratozva az RTL Klub TXT 888. oldalán.
01:30
France 24Le Journal
01:30
France 24_ENNews
01:30
Deutsche WelleDokumentationen und Reportagen
01:30
KBS WorldThe Human Condition
01:30
Russia 24Vesti. Seychas. Glavnye sobytiya
01:30
Neptun TVBabel show
Realizator: Sorin-Lucian Ionescu

(2014, doc. artistic)
01:30
TVR NewsNews/Magazin/No comment
01:30
Da Vinci LearningIdeile măreţe ale lui James May
(engl., 2008, s. doc.)
01:30
DoQ HUA legextrémebb repülőterek
01:30
Pink ExtraInfo Top
01:30
The Fishing & Hunting ChannelCarp Generation
(doc.)
01:30
U TV HDNo information
01:30
Dolce Sport 2Grecia: Olympiakos - Levadiakos
01:30
Travel MixRomânia Mea
01:30
High TV 3DFashion Week
01:30
Digi 24 HD2.0 Gadget
Cu: Flavia Negoescu
(2012, emis. info.)
01:30
Acasă GOLDAcasă la români
(divertisment)
01:30
TV CityCity News
01:30
ShortsTVYellow
01:30
PRO TV HDApropo TV
(divertisment)
01:30
Digi 242.0 Gadget
Cu: Flavia Negoescu
(2012, emis. info.)
01:30
Sport.ro HDWrestling WWE NXT Next Generation
Episodul 161
Showtime
Showtime
(sua, 2010, s. reality show)
01:30
MTV Live HDBrand New Liverpool Live: The
01:30
The Fishing & Hunting Channel Carp Generation
(doc.)
01:30
H!T Music ChannelÎnchiderea programului
01:30
Duna HUHimnusz
01:30
Kanal DŞtirile Kanal D
(emis. info.)
01:31
Duck TVDemonstraţiile lui Albert
(anim.)
01:31
Top Shop TVDelimano Instant Water Heating
01:33
Russia 24Intervyu
01:35
Duna HUA belső kör
Feliratozva a teletext 333. oldalán.
01:35
Duck TVTur în China
(anim.)
01:35
JimJamKipper
(engl., 1998, s. anim.)
01:35
Digi FilmŢinutul din mijlocul verii
(sua, 2013, f. dr.)
01:35
Digi Film HDŢinutul din mijlocul verii
(sua, 2013, f. dr.)
01:36
Top Shop TVDormeo iMemory Silver
01:38
EuroNewsSport
01:38
Baby TVTwinkle star
01:39
Duck TVIndia
(s. d. anim.)
01:40
TVR 1Escroci de treabă
(sua, 2008, s. poliţist, episodul 14)
01:40
Animal PlanetÎn sălbăticia Africii
(sua, 2011, s. doc., sezonul 1, episodul 9)
01:40
AXNNumerele
(sua, 2005, s. poliţist, sezonul 2, episodul 16)
01:40
NickelodeonBig Time Rush
(sua, 2009, s. com.)
01:40
Russia 24SNG s Kirillom Tanaevym
01:40
Discovery WorldAnchetă la Palat
(sua, 2009, s. doc., episodul 2)
01:40
Pink ExtraSarajevo On Line
01:40
DDTVCarnavalul sufletelor
(sua, 1962, thrill., a-n)
01:40
TV CityCalendar
01:40
Animal Planet HDÎn sălbăticia Africii
(sua, 2011, s. doc., sezonul 1, episodul 9)
01:40
BBC EntertainmentDoctor Who
(engl., 2005, s. avent., sezonul 5, episodul 2)
01:41
Duck TVPuffy şi Tubby
(anim.)
01:43
EuroNewsNo Comment
01:44
Duck TVLumea piticilor
(anim.)
01:45
Discovery ScienceCum se fabrică diverse lucruri?
(s. doc., sezonul 6, episodul 13)
01:45
Cartoon NetworkRobotboy
(fra., 2005, s. anim.)
01:45
AXN WhiteTărâmul rebelilor
(it.-arg., 2010, s. avent., sezonul 1, episodul 1)
01:45
TRACE UrbanPlaylist
01:45
Cinemax 2Dublura
(engl., 2013, thrill.)
01:45
BBC World NewsSport Today
01:45
Nautical ChannelSouthampton Vignette
01:45
PRO 7Tekken
01:45
EuroNewsHeadlines
01:45
France 24L'Entretien
01:45
France 24_ENTech24
01:45
JimJamGazoon
(fra., 2008, s. anim.)
01:45
ATV HUFórum
01:45
Digi Sport 1Fotbal: CS U Craiova - Dinamo
Liga 1
01:45
TV CityCocktail
01:45
Digi Life10 reguli pentru sănătate - Alimente minune
Episodul 10
01:45
Digi Life HD10 reguli pentru sănătate - Alimente minune
Episodul 10
01:45
Digi Sport 1 HDFotbal: CS U Craiova - Dinamo
Liga 1
01:46
Top Shop TVWalkmaxx balerini+adaptive
01:47
EuroNewsEuropeans 1
01:47
Duck TVIndi
(s. d. anim.)
01:48
Baby TVWish Upon A Star
01:50
Mezzo TVDee Dee Bridgewater at JAZZ IN MARCIAC
01:50
Disney ChannelSabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
(sua, 2013, f. anim. com.)
01:50
Discovery ChannelCăutătorii de aur din Marea Bering
(sua, 2012, s. reality show)
01:50
Brazzers TVIntimate Encounters Passionate Lovers: Ma Belle  
01:50
JimJamGazoon
(fra., 2008, s. anim.)
01:50
Pink ExtraMade In Banja Luka
01:50
FilmBox HDVulcanul
(isl.-dan., 2011, f. dr.)
01:50
TV CityCity Zen
01:50
Disney JuniorJulius Junior
(sua, 2013, s. anim.)
01:50
AXN SpinLege şi dreptate
(sua, 2010, s. poliţist, sezonul 5, episodul 5)
01:51
Duck TVMonica şi Rudy
(s. d. anim.)
01:52
Top Shop TVWellneo Salt Inhaler
01:53
Baby TVOcean
01:55
Fashion TVNo information
01:55
BoomerangInspector Gadget
(can.-sua, 2015, s. anim.)
01:55
Fine LivingDesperate Landscapes
(sua, 2007, s. tv)
01:55
EuroNewsNo Comment
01:55
Duck TVPe aripile vântului
(anim.)
01:55
JimJamInsula Verde a lui Gombby
01:55
Fashion TV HDNo information
01:55
Bollywood ClasicMili
(ind., 1975, dr. romantic.)
01:55
TV CityMeteo
01:55
Comedy Central ExtraSouth Park
(sua, 1997, s. anim., sezonul 12, episodul 7)
01:57
Top Shop TVDormeo Siena Topper Product
01:58
EuroNewsWeather
01:58
France 24Meteo
01:58
France 24_ENWeather
01:58
Russia 24Prognoz pogody
01:59
Duck TVLumea lui Mimo
(anim.)
01:59
Russia 24Bez kommentariev
02:00
Pro CinemaLumea Pro Cinema
(mag. life-style)
02:00
Acasă TVAcasă la români
(divertisment)
02:00
Prima TVSchimb de mame
(reality show, sezonul 21, episodul 8)
02:00
Kiss TVKiss by night
02:00
TVR InternaţionalRomânia în anii celui de-al Doilea Război Mondial
(emis. info., episodul 4)
02:00
Realitatea TVRealitatea de la fix
(emis. info.)
02:00
National GeographicTabu
(s. doc.)
02:00
DivaHawaii 5.0
(sua, 2010, s. poliţist, sezonul 3, episodul 24)
02:00
TVHUniversitaria
(rep.)
02:00
PRO TV InternaţionalŞtirile Pro TV
(emis. info.)
02:00
CBS RealityFBI: Pe urmele criminalilor
Seria 1, Episodul 2
(sua, 2011, mini.s. doc.)
02:00
Antena 3Sinteza zilei
(talk show)
02:00
Euforia Lifestyle TVVăduvele negre
(fin., 2014, mini-s., episodul 2)
02:00
Travel ChannelBiroul de Obiecte Pierdute
(sua, 2012, s. doc.)
02:00
Antena InternaţionalObservator
(emis. info.)
02:00
AnimaxNo information
02:00
BBC World NewsNewsday
02:00
Nautical ChannelHaiti's Brilliant Corners
02:00
EuroNewsNews
02:00
CNNCNN Today
02:00
France 24Le Journal
02:00
France 24_ENNews
02:00
Deutsche WelleJournal
News
02:00
Speranţa TVDor de libertate
Realizator: Adalbet Ghejan
(f. edu.)
02:00
Nat Geo WildSălbatica Indonezie
(s. doc.)
02:00
Alfa Omega TVCalea, Adevărul şi Viaţa
cu Tudor Peţan
(talk show)
02:00
CCTV NewsGeneral News
02:00
Trinitas TVFilm documentar
02:00
Russia 24Vesti. Seychas.
02:00
Neptun TVReporter
02:00
Music ChannelHot Nights
02:00
TVR 3Reporter special
TVR Iaşi
Cu: Gabriela Baiardi
Sergiu Ciocoiu
Raluca Aftene
Răzvan Cojocariu

(rep.)
02:00
HistoryPe urmele antichităţilor
29. Comoara pompierului (6. season)
(sua, 2010, s. reality show)
02:00
TVR NewsNews/Magazin/No comment
02:00
E!EntertainmentBeyond Candid with Giuliana
02:00
History HDPe urmele antichităţilor
29. Comoara pompierului (6. season)
(sua, 2010, s. reality show)
02:00
Discovery HD ShowcaseAmish în lume
Breaking All the Rules
02:00
Balkanika MTVFlirt
Un program de oldies, dar nu numai, videoclipuri pop şi etno, selecţia din producţiile live
02:00
Pink PlusGold Muzički Magazin
02:00
Pink ExtraPink Sport
02:00
Pink FilmTRAGOVI CRNE DEVOJKE (7)
02:00
National Geographic HDTitanic: Cazul se închide
(doc.)
02:00
The Fishing & Hunting ChannelWinterfresh Baits - În memoria lui Péli Zoltán
02:00
Nat Geo Wild HDSălbatica Indonezie
(s. doc.)
02:00
Valea Prahovei TVRetrospectiva săptămânii
02:00
TLC90 de zile până la nuntă
(sua, 2014, s. reality show, sezonul 2, episodul 10)
02:00
Travel MixDor de ducă
02:00
High TV 3DFashion Week
02:00
Mediaset ItaliaNo information
02:00
Columna TVFără secrete
Cu: Silvia Ciobanu
02:00
România TVNewsline
Cu Cristina Şincai
(reality show)
02:00
Digi 24 HDHead-uri
02:00
LOOK TVFotbal Look
Post meci + ante meci
Cu: Roxana Ciuhulescu/Patrice Podină
(2012, emis. sport)
02:00
TV CityCity Cinema
02:00
MegamaxPromo
02:00
Disney JuniorCalimero
(it.-fra., 2014, s. anim.)
02:00
SundanceLow Winter Sun
(sua, 2013, s. poliţist)
02:00
ShortsTVLove and I had a fight
(sua, 2013, srt.metr.)
02:00
Acasă TV HDAcasă la români
(divertisment)
02:00
Digi 24Head-uri
02:00
MTV Live HDKaty B: MTV Brand New Live
02:00
The Fishing & Hunting Channel Winterfresh Baits - În memoria lui Péli Zoltán
02:00
E!Entertainment HDBeyond Candid with Giuliana
02:00
Sundance HDLow Winter Sun
(sua, 2013, s. poliţist)
02:00
EurosportÎnchiderea programului
02:00
CNBCAsia Squawk Box 1St Hr
02:00
Kapital TVPoliopol
02:00
MTV HitsHot New Hits! This Week's Top 10
02:00
MTV Dance
02:01
Top Shop TVDormeo Siena Topper Retail
02:03
Baby TVTwinkle star
02:03
Duck TVPăpuşile - echipa de salvare
(anim.)
02:05
Disney ChannelSabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
(sua, 2013, f. anim. com.)
02:05
PrivateTVCum In My Limousine
02:05
NickelodeonBig Time Rush
(sua, 2009, s. com.)
02:05
Motors TVFim Night Of The Jumps
Tours (France)
02:05
Duck TVZack şi Ziggy
(anim.)
02:05
TVR HDNatură şi aventură
Cu: Dan Curean şi Dan Păvăloiu
02:05
TV CityScena
02:06
Top Shop TVWalkmaxx balerini+adaptive
02:08
EuroNewsSport
02:08
Duck TVMargo & Felix
(s. d. anim.)
02:10
Discovery ScienceMorgan Freeman în spaţiu
(sua, 2010, s. doc., sezonul 1, episodul 2)
02:10
Cartoon NetworkAngelo e cel mai tare
(fra.-can., 2010, s. anim.)
02:10
Brazzers TVMegan Coxxx Nymphomaniac  
02:10
JimJamAgi Bagi
(pol., 2013, anim.)
02:10
Investigation DiscoveryObsesii ciudate
(s. poliţist, sezonul 4, episodul 3)
02:10
Digi 24 HDImparţial
02:10
TV CityBookarest
02:10
Digi WorldVerii regali în război
Episodul 2
02:10
Digi 24Imparţial
02:10
Digi World HDVerii regali în război
Episodul 2
02:11
Duck TVHigher The Better
(s. d. anim.)
02:12
Baby TVThe Amazing World
02:12
Russia 24Dokumentalnyj film
02:12
Top Shop TVDelimano Instant Water Heating
02:13
EuroNewsNo Comment
02:14
Duck TVLola şi numerele
(s. d. anim.)
02:15
PRO TVDivergent
(sua, 2014, acţiune)
02:15
Antena 1Spartacus
Ultima parte
(sua, 1960, f. ist. avent.)
02:15
Eurosport 2Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS
(emis. sport)
02:15
TRACE UrbanTop Music
02:15
BoomerangTazmania
(sua, 1991, s. d. anim.)
02:15
Extreme Sports ChannelTurneul Mondial de Freeride
Episodul 7
02:15
EuroNewsHeadlines
02:15
Baby TVMoon
02:15
France 24Sports
02:15
France 24_ENSports
02:15
Deutsche WelleJournal
The Week
02:15
France 5Vol au-dessus des Alpes
02:15
TV CityCity Music
02:15
Disney JuniorHenry Dragomonstru
(irl., 2013, s. anim.)
02:15
PRO TV HDDivergent
(sua, 2014, acţiune)
02:15
Eurosport 2 HDFotbal: Liga Americană de fotbal MLS
(emis. sport)
02:15
SuperOneLesbian Fever 3
02:15
SuperOne HDLesbian Fever 3
02:17
TRACE UrbanPlaylist
02:17
EuroNewsCinema
02:17
Duck TVBau, te văd!
(anim.)
02:17
Top Shop TVDormeo iMemory Silver
02:18
ShortsTVThe Houdini Girl
(engl., 2013, srt.metr.)
02:20
Fine LivingVânătorii de case
(sua, 1999, s. doc.)
02:20
TVEPagina 2
02:20
Duck TVImagini fascinante
(2014, anim.)
02:20
Viasat NatureŢara minunilor de Crăciun
(2014, doc.)
02:20
FilmBox PlusOraşul tăcut
(hol.-lux.-belg., 2012, f. dr.)
02:20
TV CityCity Show
02:21
Duck TVÎmpărăţia animalelor!
(anim.)
02:24
Baby TVMagic Lantern
02:24
Duck TVLa călătorie!
(anim.)
02:25
TVR 1Adevăruri despre trecut
Producător: Raluca Rogojină
(2015, doc., episodul 6)
02:25
AXNNumerele
(sua, 2005, s. poliţist, sezonul 2, episodul 17)
02:25
Viasat HistoryLumea pierdută a lui Alexandru
(engl., 2012, s. doc., episodul 2)
02:25
NickelodeonClubul zânelor
(it., 2004, s. anim.)
02:25
EuroNewsNo Comment
02:25
JimJamJarmies
(engl., 2010, s. anim.)
02:25
TV CityCity Zoom
02:25
Digi LifeDin secretele creierului
Episodul 1
(engl., s. doc.)
02:25
Disney JuniorZou
(fra.-singap, 2012, s. anim.)
02:25
Comedy Central ExtraDrawn Together
(sua, 2004, s. anim., sezonul 1, episodul 2)
02:25
Digi Life HDDin secretele creierului
Episodul 1
(engl., s. doc.)
02:25
BBC EntertainmentMândrie şi prejudecată
(engl., 1995, s. rom., sezonul 1, episodul 4)
02:26
Duck TVSunete jucăuşe
(anim.)
02:27
Top Shop TVWalkmaxx balerini+adaptive
02:28
EuroNewsWeather
02:28
France 24Meteo
02:28
France 24_ENWeather
02:29
Duck TVLanţul poveştilor
(anim.)
02:29
Baby TVWish Upon A Star
02:30
Pro CinemaCine A.M.
(emis. info.)
02:30
TVR InternaţionalReportajele TVRi
02:30
B1Dosar de politician
(emis. info.)
02:30
Naţional TVConsilier de urgenţă
(reality show)
02:30
OTVNo information
02:30
Travel ChannelBiroul de Obiecte Pierdute
(sua, 2012, s. doc.)
02:30
XTSYAnal Wife Addicts
02:30
BBC World NewsAsia Business Report
02:30
GoodLife ChannelNo information
02:30
EuroNewsNews
02:30
CNNWorld Sport
02:30
France 24Le Journal
02:30
France 24_ENNews
02:30
Deutsche WelleDocumentaries and Reports
02:30
CCTV NewsAmericas Now
02:30
Russia 24Vesti. Seychas. Glavnye sobytiya
02:30
Discovery WorldDincolo de Egipt
(s. doc., episodul 6)
02:30
Universal ChannelNaţiunea vampirilor
(sua, 2012, S.F.)
02:30
Boom ComedyNo information
02:30
TVR 3La pas prin Oltenia
TVR Craiova
(2011, mag. life-style)
02:30
TVR NewsNews/Magazin/No comment
02:30
Da Vinci LearningEstul sălbatic al Europei
(s. doc.)
02:30
Pink ExtraIma Ko Da Pita
02:30
Samanyolu TV5. Boyut
02:30
The Fishing & Hunting ChannelStudiu De Caz La Spinning
(divertisment)
02:30
Zeus TVNo information
02:30
Travel MixIstorie&cultură
(2011, emis. mag.)
02:30
High TV 3DFashion Week
02:30
FilmBoxAmprenta morţii
(sua-engl.-ger.-fra.-sud afr., 2004, acţiune)
02:30
LOOK TVLiga 1: FC Braşov - AFC Botoşani
Etapa 26
Meci 5
(emis. sport)
02:30
Acasă GOLDReţeta de Acasă
Cu: Simona Mihăescu
(emis. culinară)
02:30
TV CityCity News
02:30
ShortsTVAbsolutely Positive
(hol., 2006, dr.)
02:30
Sport.ro HDŞtiri Sport.ro
(emis. sport)
02:30
The Fishing & Hunting Channel Studiu De Caz La Spinning
(divertisment)
02:30
Sport.roŞtiri Sport.ro
(emis. sport)
02:30
Kanal DOchii din umbră
Cu: Ernest
(2010, reality show)
02:30
TVR HDCap compas
(progr.turistic)
02:30
RTL 2Gangs Of New York
02:31
TV5MONDEAmal
02:31
Duck TVUniversul ne aşteaptă
(anim.)
02:33
Top Shop TVWellneo Salt Inhaler
02:34
Duck TVMimo şi Bobo
(anim.)
02:34
Baby TVSweet dreams
02:35
Disney ChannelRandy Cunningham Băiatul Ninja
(sua, 2012, s. com.)
02:35
Animal PlanetPoliţia aligatorilor
(f. doc., sezonul 3, episodul 4)
02:35
AXN BlackAni de răscruce
(sua, 2014, s. doc., sezonul 1, episodul 6)
02:35
Russia 24Dokumentalnyj film (prodolzhenie)
02:35
Investigation DiscoveryObsesii ciudate
(s. poliţist, sezonul 4, episodul 4)
02:35
Animal Planet HDPoliţia aligatorilor
(f. doc., sezonul 3, episodul 4)
02:37
Duck TVBebe Didi
(anim.)
02:38
EuroNewsSport
02:38
Top Shop TVDormeo Siena Topper Product
02:39
Duck TVHubbi şi prietenii
(anim.)
02:40
Discovery ChannelDincolo de limite cu Bear Grylls
(s. doc., episodul 3)
02:40
Film CaféCopie conformă
(fra.-it.-belg., 2010, f. dr.)
02:40
BoomerangGarfield Show
(fra., 2008, s. anim.)
02:40
Extreme Sports ChannelTurneul Mondial de Freeride
Episodul 8
02:40
KBS WorldStar Date
02:40
JimJamVăcuţa Connie
(can.-spa., 2002, s. anim.)
02:40
Neptun TVSport
02:40
Bollywood TV FilmÎn mintea lui Cyrus
(ind., 2005, com.)
02:40
TV CityCalendar
02:40
Disney JuniorUrsuleţul Muki
(fra., 2011, s. anim.)
02:40
AXN SpinVerdict: Crimă
(sua, 1984, s. poliţist, sezonul 6, episodul 19)
02:42
Top Shop TVDormeo Siena Topper Retail
02:43
EuroNewsNo Comment
02:43
Duck TVSe formează!
(anim.)
02:45
Mezzo TVKenny Barron, Mulgrew Miller, Benny Green Et Eric Reed
02:45
m2 HUMagyar Autósport Magazin
02:45
Naţional 24 PlusŞtiri
(2014, emis. info.)
02:45
Euforia Lifestyle TVMammon
(nor., 2014, mini-s., episodul 1)
02:45
Brazzers TVSensual Seduction: Sparks Ignite  
02:45
Fine LivingVânătorii de case
(sua, 1999, s. doc.)
02:45
Nautical ChannelOutdoor Sports Team: Kayaking
02:45
EuroNewsHeadlines
02:45
Antena StarsDincolo de aparenţe
(talk show)
02:45
France 24Actuelles
02:45
France 24_ENAccess Asia
02:45
Duck TVLumea dinozaurilor
(anim.)
02:45
Discovery HD ShowcasePe urmele lui Bigfoot
Idaho Field Notes
(sua, 2011, s. doc.)
02:45
TV CityCocktail
02:45
SundanceLow Winter Sun
(sua, 2013, s. poliţist)
02:45
Sundance HDLow Winter Sun
(sua, 2013, s. poliţist)
02:45
Antena InternaţionalProdanca si Reghe- Fascinati de Romania
Cu: Anamaria Prodan
(2014)
02:45
BBC World NewsSport Today
02:47
EuroNewsCinema
02:47
Top Shop TVDelimano Instant Water Heating
02:48
Duck TVSafari
(anim.)
02:48
TLCÎngerii de lângă noi
(sua, 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 1)
02:50
CBS RealityVecini de coşmar
Seria 1, Episodul 2
(sua, 2014, com.)
02:50
Cartoon NetworkEliot Kid
(fra.-engl., 2008, s. anim.)
02:50
TCMAmos şi Andrew
(sua, 1993, acţ. com.)
02:50
TVEMetropolis
02:50
NickelodeonClubul zânelor
(it., 2004, s. anim.)
02:50
HBO ComedyŞtirile săptămânii cu John Oliver
(sua, 2014, s. tv, sezonul 2, episodul 9)
02:50
Duck TVAfrica
(anim.)
02:50
KBS WorldLove on a Rooftop
02:50
JimJamHip Hip Hurray
(fra., s. d. anim.)
02:50
TV CityCity Zen
02:50
Disney JuniorMoto animăluţele din junglă
(engl., 2009, s. anim.)
02:50
ZOOMSkandal'nij TOP
02:50
RTL II HUMinden lében négy kanál
02:52
Top Shop TVDormeo iMemory Silver
02:52
Baby TVFirst Baby Songs
02:53
Duck TVTrenul
(anim.)
02:53
Baby TVWish Upon A Star
02:54
TV5MONDEFoot!
02:55
TVR 1Sport
02:55
Disney ChannelRandy Cunningham Băiatul Ninja
(sua, 2012, s. com.)
02:55
Motors TVFim Cross Country Rally World Championship
Abu Dhabi Desert Challenge
02:55
EuroNewsNo Comment
02:55
Sat 1Scorpion
02:55
Neptun TVMeteo
02:55
TV CityMeteo
02:55
Comedy Central ExtraDrawn Together
(sua, 2004, s. anim., sezonul 1, episodul 3)
02:55
TVR HDFiller Dubai
02:56
Duck TVPompierii
(anim.)
02:58
EuroNewsWeather
02:58
France 24Meteo
02:58
France 24_ENWeather
02:58
Russia 24Prognoz pogody
02:58
Baby TVTwinkle star
02:59
Duck TVSippi Sappi
(s. d. anim.)
02:59
Russia 24Bez kommentariev
03:00
Realitatea TVDeschide lumea
(emis. info.)
03:00
National GeographicTabu
(s. doc.)
03:00
Sport.roÎnchiderea programului
03:00
HBOPompierii din New York
(sua, 2014, f. doc.)
03:00
Acasă TVIubire ca în filme
(rom., 2006, s. tv)
03:00
TVR InternaţionalFoc încrucişat
(talk show)
03:00
DivaIubire de Crăciun
(sua, 2012, com. de fam.)
03:00
TVHONG Mania
(2013, emis. mag.)
03:00
CinemaxBanshee
(sua, 2013, s. poliţist, sezonul 3, episodul 10)
03:00
Discovery ScienceCum a fost cucerită Luna
(engl., 2008, s. doc., episodul 4)
03:00
Antena 3Sinteza zilei
(talk show)
03:00
VH1 ClassicNothing But Classics
03:00
TV 1000Laguna fanteziei
Suedia, Erotic, 2005
03:00
Favorit TVTradiţii de la bunica
(2013, emis. culinară)
03:00
BBC World NewsNewsday
03:00
Travel ChannelFanaticii lui Adam Richman
(sua, 2013, gastro-reality)
03:00
Digi 24 TimişoaraInfotext
03:00
Nautical ChannelDangerous Waters
03:00
M6Meteo
03:00
EuroNewsNews
03:00
CNNBackStory
03:00
France 24Le Journal
03:00
France 24_ENNews
03:00
Deutsche WelleJournal
News
03:00
Speranţa TVSola Scriptura
Realizator: Cristina Isvan
(emis. rel.)
03:00
Nat Geo WildSălbaticul Borneo
(f. doc.)
03:00
Alfa Omega TVProgram pentru minorităţi etnice
(program cult.)
03:00
CCTV NewsGeneral News
03:00
Trinitas TVCredinţă şi cultură azi
03:00
Russia 24Vesti. Seychas.
03:00
Neptun TV3D Cinema
Cu: Veronica Vizireanu
(2010)
03:00
HistoryBlestemul insulei Oak
5. Piatra de 30 m (2. season)
(s. doc.)
03:00
TVR NewsNews/Magazin/No comment
03:00
E!EntertainmentThe Escape Club
(sua, 2014, reality show)
03:00
Pink ExtraPret-A-Porte
03:00
History HDBlestemul insulei Oak
5. Piatra de 30 m (2. season)
(s. doc.)
03:00
The Fishing & Hunting ChannelFebra Vânătorii
(emis. sport)
03:00
Prahova TVInfochannel
03:00
Nat Geo Wild HDSălbaticul Borneo
(f. doc.)
03:00
LOOK PLUSFotbal Look
Cu: Roxana Ciuhulescu/Patrice Podină
(2012, emis. sport)
03:00
Travel MixGhid de turism
(2011, emis. mag.)
03:00
Kapital TVPoliopol
03:00
High TV 3DFashion Week
03:00
Prahova TVInfochannel
03:00
DDTVLegenda lui Marilyn Monroe
03:00
Columna TVMartor incomod
Cu: Sebastian Şetreanu
03:00
România TVRomânia exclusiv
Cu: Simona Gheorghe

(2011, emis. info.)
03:00
Digi 24 HDKilometrul 0
03:00
Acasă GOLDStilul Oana Cuzino
(mag. de div.)
03:00
TV CityCity Cinema
03:00
Disney JuniorAtacul artei
(por., 2011, s. tv)
03:00
ShortsTVNuestro Pequeno Secreto
03:00
Mooz RoMoozik Nopţii
03:00
Acasă TV HDIubire ca în filme
(rom., 2006, s. tv)
03:00
HBO HDPompierii din New York
(sua, 2014, f. doc.)
03:00
Dolce Sport 1 HDFed Cup: Rusia - Fotbal Germania
03:00
Digi 24Kilometrul 0
03:00
MTV Live HDAxwell /\ Ingrosso Live @
03:00
The Fishing & Hunting Channel Febra Vânătorii
(emis. sport)
03:00
E!Entertainment HDThe Escape Club
(sua, 2014, reality show)
03:00
XTSYNo information
03:00
ATV HUMűsorszünet
03:00
TVR 3Viaţa la ţară
TVR Timişoara
Cu: Sergiu Ciocoiu
(2014, mag. life-style)
03:00
DoQ HUMindent bele!
03:00
Investigation DiscoveryCazuri reale cu Aphrodite Jones
(sua, 2010, s. doc., sezonul 4, episodul 4)
03:00
TVR HDRezistenţa prin cultură
(2010, rep.)
03:00
Dolce Sport 1Fed Cup: Rusia - Fotbal Germania
03:00
Sport.ro HDÎnchiderea programului
03:00
MTV HitsBig Fat Hits
03:00
CNBCAsia Squawk Box 2Nd Hr
03:00
Penthouse 3DPin Up Beauties
03:02
Duck TVCactus
(anim.)
03:02
Top Shop TVWalkmaxx balerini+adaptive
03:03
Deutsche WelleShift
Living in the Digital Age
03:04
Duck TVHop-hop
(s. d. anim.)
03:04
ShortsTVHere'S Johnny
03:05
JimJamJakers! Aventurile lui Piggley Winks
(sua, 2003, s. anim.)
03:05
M6M6 Music
03:05
France 5Les derniers gorilles de montagne
03:05
TV CityScena
03:07
Duck TVÎmpărăţia animalelor!
(anim.)
03:07
Baby TVMagic Lantern
03:08
EuroNewsSport
03:08
Top Shop TVWellneo Salt Inhaler
03:09
Duck TVAutovehicule
(anim.)
03:10
Duna HUSzerelmes földrajz
Feliratozva a teletext 333. oldalán.
03:10
TVR 1Telejurnal
Meteo
*Omologarea tragerilor Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 şi Noroc10
(emis. info.)
03:10
AXNCougar Town
(sua, 2009, s. com., sezonul 5, episodul 2)
03:10
Brazzers TVYoung Harlots: Dirty Business  
03:10
Extreme Sports ChannelÎn lumea fanteziei lui Rob Dyrdek
Episodul 7
03:10
Fine LivingCousins on Call
(sua, 2013, s. reality show)
03:10
France 24Sports
03:10
France 24_ENReporters
03:10
Russia 24Vesti. Region
03:10
Boom DramaNo information
03:10
Da Vinci LearningAbsolut fantastic
(s. doc.)
03:10
Digi WorldRăzboiul din deşert
( aus., 2013, s. doc., episodul 2)
03:10
Digi World HDRăzboiul din deşert
( aus., 2013, s. doc., episodul 2)
03:10
TVR 2Festivalul Internaţional de Circ de la Massy
03:10
m2 HUFilmklub
Benne: Juno (2007)
Amerikai játékfilm

<< < Pagina 1 >